Нова колекція парфумів від Yves Rocher.

Відомий французький бренд створив шість неповторних ароматів La collection – "ароматів з індивідуальністю": вишуканих і доступних одночасно, легких і шлейфових, освіжаючих і солодких. Над ними працювали найкращі парфумери бренду – Марі Саламань, Амандін Клерк Марі, Фабріс Пеллегрен, прагнучи догодити жінкам з різними смаками.

І, судячи з офіційної презентації, яка відбулася в Києві і на яку були запрошені й «україночки», парфумерам Yves Rocher це вдалося. Кожна з гостей презентації – а це редакторки відомих видань, популярні блогерки, оглядачки косметичних новинок – усі захоплено тестували всі шість нових флакончиків і… не могли обрати лише один:) 

Парфумована вода Sel d’Azur
У цьому легкому, як морський бриз, ароматі поєднуються ноти кедру, цедри грейпфруту та ветиверу. Вони створюють освіжаючий шлейф і чудовий настрій, наче після прогулянки вздовж моря.

 

Парфумована вода Matin Blanc
Елегантний аромат «лінивого ранку», в серці якого ноти неролі, цитрусові ноти абсолю флердоранжа, освіжаючий бергамот. Такий парфум буде доречний і для робочого дня, і для вечірнього виходу.

 

Парфумована вода Plein Soleil
Цей теплий п’янкий аромат – наче суміш екзотичних квітів туберози, іланг-ілангу, сандалового дерева, кардамона. Кілька крапель – і він перетворить кожну жінку на східну красуню.

 

Парфумована вода Cuir de Nuit
Аромат справжньої спокуси: коктейль із нот ванілі, какао, кави і рожевого перцю відтворюють первісний, майже тваринний бік пристрасті. Для справжньої фам фаталь.

 

Парфумована вода Autour de minuit
Пудрові квітково-медові ноти ірису, лимонна свіжість ветивера створюють ніжний вишуканий шлейф, який буде доречним для першого романтичного побачення.

 

Парфумована вода Nouveau Genre
Карамельно-ванільні ноти бобів тонка і пачулі, свіжі акорди білого мускусу поєднуються в неповторний аромат, який підійде сміливим та впевненим панянкам.

Парфуми Yves Rocher виробляє на своїх бретонських фабриках з натуральної сировини і з найменшою шкодою для навколишнього середовища. Навіть корок парфумованої води виготовлений з переробленого пластику, а флакон і картонна коробка підлягають вторинній переробці. Ще одна причина негайно обзавестися новинкою – один парфум собі, решту – на подарунки подругам. Скоро ж свята!

Рубрика: 

Новини партнерів

?