Створений спеціально для жіночих дрібничок і вузького прошарку поруч з сидінням.
Виручить не лише «Маш-ростіряш», які вічно шукають гаманець, дисконтні картки і ключі, а й цілком організованих дівчат, змушених за кермом чи то телефон класти на коліна, чи то за серветками тягнутися аж в бардачок. А так маєш клатч – і все тримаєш в одному місці буквально під рукою. Знайшли у нашої ніжинської марки на http://klatchtop.com.ua/ 399 гривень, дівчата! Зараз ще й кожному покупцеві фірмовий кабель Lightning у подарунок.

 

Зараз ще й кожному покупцеві фірмовий кабель Lightning у подарунок

Цей клатч завдяки формі «незворушний»: всовуєш його між сидінням і панеллю і він там «сидить» навіть, коли рухаєшся чи регулюєш сидіння. Зроблений з цупкої, але мˈякої екошкіри – на вигляд, мов натуральна. Легко чиститься, важить лише 200 грамів, а вміщує значно важчий жіночий скарб:) – телефон, ключі, гроші, помаду, серветки, прокладку і, впевнені, ще багато чого.

 

Є в різних кольорах, навіть з грайливими малюнками – «Сова» і «Париж»

Клатч можна сховати в основну сумку чи брати замість неї. Таке собі модне і зручне три в одному: органайзер для речей – кишенька до автосидіння – стильна сумочка. Є в різних кольорах, навіть з грайливими малюнками – «Сова» і «Париж». Ми от не можемо вибрати: «Париж» чи стьоганий беж? Чи може сірий?

 

Рубрика: 

Новини партнерів