Yves Rocher створив новий догляд за шкірою, який інтенсивно корегує всі ознаки старіння.
І не просто корегує, а активує регенерацію клітин і вирівнює колір та рельєф шкіри. Все це стало можливим завдяки гемотерапії – напрямку науки, який досліджує пуп’янки рослин, де зосереджені всі основні елементи для росту і регенерації. Експертам Yves Rocher вдалося зробити неможливе: за допомогою рослинних біотехнологій вони отримали екстракт цих елементів і застосували їх у косметології. Назвали його «нектар рослинних пуп’янків» – він справді діє, як нектар: зменшує негативний вплив на клітини, перезапускає їхню активність, стимулює оновлення і, відповідно, протидіє віковим змінам. Саме цей «нектар» став основою нової антивікової гамми Anti-Age Global.

 

гамма Anti-Age Global – веганська косметика, тобто не містить продуктів тваринного походження і містить понад 96% натуральних інгредієнтів

До гамми увійшло п’ять антивікових засобів:
омолоджувальна есенція Anti-Age Global вже через місяць застосування робить шкіру гладкою, сяючою, пружною, вирівнює тон і зменшує глибину зморшок. Завдяки вмісту лакриці ще й висвітлюються пігментні плями.

денний та нічний креми Anti-Age Global зволожують, живлять шкіру і «стирають» зморшки. Це підтвердили 95% жінок, які вже встигли протестувати креми. Головний інгредієнт кремів – вищезгаданий «нектар рослинних пуп’янків» спрацьовує, як омолоджувльний механізм: робить шкіру підтягнутою, оксамитовою, зменшує ознаки втоми.

крем для контуру очей Anti-Age Global має легку текстуру гелю і освіжає чутливу шкіру навколо очей. Також помітно розгладжує зморшки і зволожує цю делікатну зону.

коректор пігментних плям Anti-Age Global – інновація Yves Rocher, яку оцінять всі жінки з підвищеною пігментацією. Засіб ефективно її зменшує, вирівнює колір шкіри і запобігає появі нових плям, що дуже своєчасно напередодні сонячного сезону.

Ще один важливий момент: гамма Anti-Age Global – веганська косметика, тобто не містить продуктів тваринного походження і містить понад 96% натуральних інгредієнтів. Yves Rocher, як завжди, ще й турбується про вторинну переробку упаковки: і скляні флакончики, і картонні коробочки, в які пакуються засоби, – усе підлягає переробці.

Рубрика: 

Новини партнерів