На кожен день, не відчутна на тілі і сама під нього підлаштовується. Українці створили! 

Творців звати Ксенія Пилипенко та Іван Сквордяков, вони не дизайнери, не кравці, вони – такі ж, як ми люди, які на власному тілі відчували брак якісної комфортної повсякденної білизни – яку одягаєш для себе, а не для демонстрації принад, яку ніхто, можливо, й не бачить, але ти все одно почуваєшся в ній впевнено і не посоромишся у будь-який момент роздягнутися:) Як каже Ксенія, хотілося, щоб в білизні було комфортно впродовж всього дня і щоб не думати постійно, "коли б вже нарешті зняти цей ліфчик" – багатьом дівчатам знайомо, правда?)
Не довго вагаючись і маючи величезний досвід у роботі з різними брендами (в рекламних агенціях), молоді люди вирішили створити таку білизну самі. Так і назвали – «Твоя ніжна білизна», тому що ніжна і дбайлива до тіла, відтворює природні анатомічні форми, нічого не стискаючи, не перетягуючи і не шкодячи здоров"ю.

 

Анатомічна білизна має природні форми і мінімум швів у правильних місцях

Від звичайної білизни анатомічну відрізняють кілька особливостей.
Перше. Це виключно природні форми. Вона шиється за особливими лекалами, які повторюють натуральні обриси тіла, без кісточок, пушапів та інших незручностей. «Тіло, якому комфортно, саме по собі прекрасне, і цю красу треба лише підтримати, а не штучно підкреслювати, – зазначає Ксенія. – Дуже круто, що ідея природності стає дедалі популярнішою, і жінки розуміють, що розмір грудей чи довжина вій не зроблять їх щасливішими і не впливають на почуття коханого».

Друге. Це мінімум швів, їх спеціальна обробка і розташування у правильних місцях, щоб нічого не тиснуло і взагалі не відчувалось на тілі. І трусики, і бюстгалтери, і топи шиються з педантичним дотриманням всіх норм на професійному фабричному виробництві. Це дозволяє нічого не зіпсувати і гарантує якість кожної речі.

Третє. Це лише натуральні тканини з високим рівнем терморегуляції, в яких тіло не пріє. Для «Твоєї ніжної білизни» використовується лише тоненький кулір-стрейтч – це 95% бавовни і 5% еластану. Він добре тягнеться і при цьому зберігає всі властивості натурального полотна.

Четверте. Це стійкість до зношення. Анатомічна білизна не для особливого вечора, не на декілька хвилин «спокусливо вийти з ванни», а для кожного дня, тому має бути практичною і витримувати часте прання. «Ми, наприклад, чесно протестували: «Твоя ніжна білизна» витримала 50 циклів, не втративши кольору, форми. Фурнітура теж не повідлітала:) До речі, при виробництві повсякденної білизни неможливо використовувати неякісну фурнітуру – вона ж «летить» в першу чергу! Ми обрали металеву фурнітуру прибалтійського виробництва: вона міцна, гіпоалергенна і не лишає слідів на тілі», – запевняє Ксенія.

 

Є моделі з принтами, із застібкою спереду та прозорими вставками, з мереживом, зі вставними чашечками

Засновники бренду зізнаються, що виробництво чогось фізичного дуже відрізняється від створення інтелектуального продукту. «Тут більше тактильності, гостріші відчуття і взагалі немає права на помилку. Якщо твій продукт запам’ятають як неякісний, шансу на повторну покупку, рекомендацію та взагалі «світле майбутнє» вже немає», – кажуть Ксенія та Іван. Тому всі моделі і кожну деталь продумують самі. Чесно розповідають, що першу колекцію створили ще минулого року і довго тестували – прагнули зібрати якомога більше відгуків і, передусім, критики, бо саме вона допомогла згодом вдосконалити моделі та виробництво. В наступних партіях та колекціях вони повністю замінили обробку зрізів, заново розробили лекала з урахуванням анатомічності і от тоді вже отримали справді невагому здорову білизну.

Зараз у «Твоїй ніжній білизні» – 4 лінійки комплектів різних моделей: є з авторськими акварельними принтами, із застібкою спереду та прозорими вставками, зі стандартною застібкою та мереживом, зі вставними чашечками. Окремо марка випускає різні повсякденні трусики і базові топи. До всього, кожному покупцеві дарують м’який чохол, в якому зручно зберігати білизну та брати з собою в подорожі, і додають листівку з правилами догляду.

«Як правильно обирати  анатомічну білизну? Ніяк), – посміхається Ксенія. – Анатомічна білизна сама підлаштовується під тіло, а не підлаштовує його під себе. Ми не претендуємо на звання єдиної анатомічної білизни в світі, але точно знаємо, що в нашій жіночому тілу буде комфортно, незалежно від розміру, типу фігури чи форми грудей». До речі, навіть на фотосесіях «Твоєї ніжної білизни» – дівчата із звичайними (не плутати з модельними) фігурами.

 

Всі моделі та ціни можна подивитися тут. Від «україночок» щиро додамо: придбали собі, носимо, задоволені, чесно рекомендуємо і між собою вже називаємо «наша ніжна білизна»:)

Рубрика: 

Новини партнерів