Як гарно виглядати в кадрі навіть без фотошопу і не видаляти «бо я тут товста».
Наслухалися цього під час великодніх сімейних фотосесій, надивилися на свої «вдалі» фото і звернулися за порадою до нашого стиліста, власниці імідж-студії New Style Ольги Леоні за порадою, що вдягнути і як гарно вийти на фото. Тим паче, попереду травневі канікули, випускні, пікніки, пляжі, прогулянки, і залишити собі пам'ять про «я в першому ряду справа», «я у неймовірній сукні», «мої мамуня і татуньо», «я на шезлонгу», «я їм шашлик» – то ж святе)
Щоб не просити рідних сто разів вас перефотографувати, Ольга Леоні радить запам’ятати три правила.

Перше. Об'єктив змінює пропорції залежно від ракурсу: може вкоротити шию, зробити ширшим лице, довшим ніс. Щоб вдало вийти, просіть вас фотографувати з верхнього ракурсу – піднявши камеру трошки вище рівня вашого носа. Не стійте прямо, наче для світлини на паспорт – максимально випряміть шию, пряме підборіддя трошки схиліть вниз і поверніть обличчя в бік на кілька градусів. Тоді воно виглядатиме «підтягнутим», без другого підборіддя і «носа, який на сімох ріс, а одній дістався»:)
Скопіювали собі підказки, як позувати на фото, від ADME та SYMPA. 

у кожному смартфоні є фотошоп, але сподіваємося з цими порадами він майже не знадобиться

Друге. Камера повнить. Знаючи, що будете фотографуватися, одягайте однотонний одяг. Хоч якими модними будуть візерунки чи принти на сукні або блузі, вони зроблять вас важчою, а саму світлину «строкатою». Верх одягу (кофтинку, футболку) обирайте у кольорі, який вам личить, але уникайте надто яскравих відтінків – вони заглушать, будете наче міль:) Також варто звернути увагу на одяг тих, з ким маєте намір фотографуватися, бажано в одній гамі і стилі, а не як з різних світів.

Третє. Камера «з'їдає» колір, тому краще підфарбуватися (можна насичено – все одно на фото виглядатиме блідніше) і промокнути звичайною сухою серветкою місця, які найбільше блистять – лоб, ніс, підборіддя.
А от складні укладки, запшикані лаком, на фото не «заграють» і виглядатимуть просто копною. Всі фотографи реклами шампунів, між іншим, потім у фотошопах завжди домальовують і загущують моделям оті «розкішні локони». Тому найкраще не заморочуватися – чистого розчесаного волосся достатньо, щоб гарно вийти на фото.

Так, знаємо, що зараз у кожному смартфоні є фотошоп, але сподіваємося, що з цими порадами він не знадобиться. Адже нема нічого кращого за живу світлину, на якій ви світитеся життям і задоволенням)