Вісім кінопрем’єр, на які треба сходити на новорічні свята.

Зрештою, в останній тиждень грудня і весь січень в українських кінотеатрах заплановано більше нових фільмів, але ми обрали на свій смак ті, що вже встигли побачити на власні очі під час прес-показів і можемо сміливо рекомендувати.

25 грудня – кінокомедія «Скажене Весілля 2»
Продовження найкасовішої комедії минулого року, але події вже відбуваються через рік після першого «скаженого весілля». Ще один сюрприз, ще одна донька та ще одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Погоня, новий зять, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору!

26 грудня – комедія для дітей та батьків «Ігри з вогнем»
Вогняна комедія для усієї родини! На новорічні канікули групі пожежників доведеться зібрати волю у кулак. Адже перед ними загроза найвищого ступеня – троє нестримних підлітків, які дуже люблять бешкетувати.

 

26 грудня – новорічне фентезі «Кішки»
Легендарний мюзикл оживе у масштабній фентезі-екранізації від оскароносного режисера Тома Хупера! Щороку збіговисько котів влаштовує грандіозний бал. У кожного з них своя історія і своя таємниця, та лише найдостойніший заслуговує на подарунок долі. На свята пориньте у феєричне дійство і станьте свідками неймовірного перевтілення голлівудських зірок.

1 січня – новорічна романтична комедія «Щасливого Різдва»
Неймовірна Емілія Кларк у романтичній різдвяній комедії! Закомплексована і цинічна Кейт працює ельфом в у магазині і постійно приймає неправильні рішення. Випадкова зустріч з привабливим незнайомцем змінює її життя назавжди. Але він занадто… ідеальний, щоб бути правдою! Кейт влаштує стосункам справжні випробування.

 

1 січня – лірична комедія «Кафе бажань»
Життя Віктора, головного героя, перевертається з ніг на голову, коли жінка зраджує йому з другом сім’ї. Одночасно з цим Віктор дізнається про новітню розвагу: за допомогою історичної реконструкції компанія надає клієнтам можливість поринути у минуле. Чоловік вирішує оживити найбільш пам’ятний тиждень життя – коли 40 років тому зустрів велике кохання…

16 січня – трагікомедія «Мої думки тихі»
Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

 

16 січня – мелодрама «Віддана»
Екранізація роману Софії Андрухович «Фелікс. Австрія» відтворює історію взаємин двох дівчат – панської доньки Аделі і доньки хатніх робітників Стефанії, які намагаються визначитись, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає…

6 лютого – історична мелодрама «Портрет дівчини у вогні»
Події фільму розгортаються у французькій Бретані XVIII століття. Молода художниця отримує замовлення на весільний портрет дівчини. Днями вона уважно вивчає свою модель, а ночами пише її портрет. Поступово героїні зближуються все сильніше.

Вдячні кінокомпаніям B&H film distribution, «Вольга Україна», Arthouse Traffic, FILM.UA Group.

Рубрика: 

Новини партнерів