У Києві відбудеться бізнес-форум комунікаційних трендів-2020.

Це, без сумніву, головна подія року у сфері корпоративних комунікацій, організована Асоціацією корпоративних медіа України (АКМУ). 28 жовтня у відомому готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv зберуться експерти, фахівці, представники великих компаній, сфери комунікацій і маркетингу, щоб обговорити тенденції і напрямки розвитку наступного року, поділитися досвідом на панельних дискусіях і тематичних лекціях.

Як зазначила Оксана Тодорова, президент АКМУ, головна тема цьогорічного форуму – креатив. Саме тому захід розпочнеться з презентації нової книги «Енергія креативу. Банк ідей для бізнес-комунікацій», в якій пані Оксана представила досвід і приклади проектів кількох десятків компаній.

На бізнес-форумі коммунікаційних трендів своїми ідеями поділяться експерти з різних сфер

В програмі форуму також панельна дискусія "Тренди 2020" у сучасному бізнесі і маркетингових комунікаціях. Експерти панельної дискусії дадуть відповідь на питання: «Які тренди у 2020 чекають бізнес-спільноту»? Джеспер Бо Хенрексен, СЕО Radisson Blu; Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, продюсер Днів Креативності в Україні, маркетинг директор групи DIALLA Communications; Євген Веліканов, СЕО iPay.ua; Ірина Проніна, HR & Legal Director at Lantmännen AXA; Максим Білявський, кандидат технічних наук, експерт Центру Разумкова; Олег Дорошенко, директор Інтерконтиненталь-Україна і Групи компаній Printstore Group виступатимуть у ролі футурологів заходу.

Ірина Кузнєцова, директор DIALLA Communications, офіційний представник в Україні Cannes Lions International Festival of Creativity презентує креативні кейси фестивалю «Каннські Леви».

Олександр Котолуп, власник «Фігаро-кейтеринг» розкриє секретні інгредієнти креативних івентів і розповість про тренди в індустрії кейтерінгу.

Олександр Шевченко, PR директор «Біосфера» відповість на питання: «Як поєднати музику з виробничим процесом, щоб зробити світ чистішим? Як залучити персонал у створення корпоративних проектів? Де шукати світові тренди, щоб стати галузевим лідером? »

«Креатив вирішує. Доведено adidas!» – впевнена Анжела Черкасова, hr менеджер adidas; вона поділиться Лайфхак і креативними технологіями в побудові внутрішніх комунікацій світового лідера індустрії спортивного одягу і аксесуарів.

Єгор Валовські, співзасновник NextPage розповість про тренди в візуальному оформленні та наповненні корпоративних сайтів.

Ірина Головань, Польща, директор з маркетингу Bacówka Radawa & SPA поділиться досвідом в сфері інфлюенсер-маркетинг.

На бізнес-форумі будуть підбиті підсумки конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2019»

«Мета нашого форуму, – зазначила Оксана Тодорова, – підзарядити креативні батарейки і надихнути на продуктивну роботу; провести трансформацію особистісного і корпоративного бачення на основі трендів. І зробити це максимально комфортно, цікаво і приємно».

На бізнес-форумі також будуть підбиті підсумки конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2019».

А ще гості заходу зможуть оцінити welcome-частування від талановитого шеф-кухаря готелю Radisson Blu Salvatore Sasa De Vivo; познайомитися з неповторним вином на дегустації авторського бренду «Вина Гулієвих» і виграти безліч призів і ексклюзивних подарунків від партнерів бізнес-форуму. Культовий напій Coca-Cola створить дух єднання. А високоякісні соки і нектари Rich допоможуть отримувати радість від кожної секунди життя.

Компанія Lantmannen Axa Україна – частина великого скандинавського харчового концерну Lantmannen готує для кожного учасника форуму приємний подарунок. Отже захід пройде з користю для інтелекту, і здоров'я.

Зареєструватися для участі в бізнес-форумі можна за посиланням.
Оргкомітет форуму: www.acmu.com.ua
+38 067 980 5259
oksana.todorova@gmail.com

 

Рубрика: 

Новини партнерів