Харчовий гігант інвестує в застосування переробленого харчового пластику та нові технології в сфері упаковки.

Компанія Nestlé оголосила про намір вкласти до 2 млрд швейцарських франків у застосування і переробку харчового пластику замість використання первинного пластику, а також прискорення розробки інноваційних сталих технологій упаковки.

У 2018 р. компанія зобов’язалася повністю перейти на упаковку з перероблених або придатних для повторного використання матеріалів до 2025 року. У згаданий період Nestlé на третину скоротить використання первинного пластику, водночас працюючи з іншими організаціями над розбудовою циркулярної економіки та очищенням океанів, озер і річок від пластикових відходів.

Якість і безпека харчових продуктів мають першочергове значення, а упаковка відіграє важливу роль у їх забезпеченні. Більшість видів пластику важко переробити таким чином, щоб вони були придатні для упаковки харчових продуктів. Це призводить до обмеженої пропозиції переробленого харчового пластику. Задля створення відповідного ринку, компанія Nestlé зобов’язалася закупити в період до 2025 р. понад 2 млн т переробленого харчового пластику та виділити більш як 1,5 млрд швейцарських франків на оплату різниці у вартості більш екологічних матеріалів. Компенсувати витрати на дану ініціативу компанія планує за рахунок підвищення ефективності власної роботи.

Ми активно рухаємося до створення більш об’ємного ринку для переробленого харчового пластику

Ще один ключовий виклик на шляху до майбутнього, вільного від відходів – інновації у сфері упаковки, в т.ч. нові матеріали, використання тари споживачів та технології переробки. На додачу до потужної внутрішньої дослідницької роботи, яку Nestlé виконує силами власного Інституту пакувальних технологій, компанія стане засновником венчурного фонду на 250 млн. швейцарських франків для інвестицій у стартапи, що працюють у даній сфері.

Ці дві ініціативи доповнюють значні зусилля Nestlé у сфері досліджень, закупівель та виробництва, спрямовані на перехід на упаковку придатну до повторного використання або переробки та досягнення цілі щодо нульових викидів парникових газів до 2050 р.

«Пластик взагалі не повинен викидатися на звалище або забруднювати довкілля», – сказав Марк Шнайдер, головний виконавчий директор Nestlé S.A. «Створення переробленого пластика, який можна буде використовувати для пакування харчових продуктів – величезний виклик для нашої галузі. Саме тому, на додачу до мінімізації використання пластику та збору відходів, ми хочемо замкнути цикл та зробити більшу кількість пластику придатною для безкінечної переробки. Ми активно рухаємося до створення більш об’ємного ринку для переробленого харчового пластику та прискорення інновацій у галузі упаковки. Закликаємо інші компанії приєднатися до нашого руху».

Рубрика: 

Новини партнерів