З традиційним і сучасним розписом від українських марок.
Шовкові, авторські, вони точно зроблять образ незабутнім і стильним, а не наче старенька бабуся:) Ми віднайшли лише чотири українські марки хустин та шаликів, але однозначно їх більше – будемо доповнювати, бо такі речі не лише додають родзинки нашому вигляду, а й відтворюють на сучасний лад наші давні жіночі українські традиції.

 

OLIZ
Засновниця та натхненниця бренду Христина Зборошенко спершу реставрувала старовинні хустки родинної колекції. Згодом зрозуміла, що єдиний спосіб їх зберегти – відтворити сучасними засобами. У цьому їй допомагає знаменита мисткиня петриківського розпису Наталія Статива-Жарко. Вона працює над кожним малюнком декілька місяців, аби традиційні орнаменти й символи, стали витвором мистецтва, красивий традиційний елемент одягу став сучасним аксесуаром.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Silkshinestudio
Хустки, хустинки та шалики цієї марки – це авторський художній розпис шовку, яким займається Юлія Ігнатьєва. Щосезону вона створює тематичні колекції з рослинних мотивів, геометричних фігур, абстракцій. Кожна річ неповторна, запевняє майстриня, і розмальовується виключно вручну за особливою технікою.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

My Scarf
Марка пропонує не лише класичні хустки, а й шалики, зібрані на кінцях дизайнерськими застібками з натурального каміння. Виглядає, як два в одному – і намисто, і шалик. Шиють лише з італійських тканин і готові доставити у будь-який куточок світу.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

D.Olya
Створює лише шовкові аксесуари, кожен принт у якому виконаний власницею марки, художником-дизайнером Олею Дворянською. Вона застосовує різні техніки – акварель, туш, цифрову графіку, не боїться експериментувати з кольорами, а кожну річ супроводжує паспортом з індивідуальним номером і авторською листівкою. На замовлення навіть пакує у музичну коробку з ініціалами.
Ознайомитися можна тут.

Ще один незамінний жіночий аксесуар – сумки: маємо тут добірку зі шкіри, войлоку, велюру і навіть з корку.

Новини партнерів

?