Звичайні дівчата, як ми (навіть мами трьох діток), нормалізували власну вагу, опанували правильне харчування і діляться фудхаками з усіма.
А ми ділимося їхніми Instagtam-сторінками з вами. Бо ніщо так не надихає на зміни, як приклад інших. А їх у дівчат безліч: і фігури «до» і «після», і прості корисні рецепти, і пораховані калорії, і купа цікавинок про здоровий раціон. Можливо, й собі захочете стати фудхакершою – модне сьогодні слово і, до речі, майже нова професія. Їх усе більшає, відібрали в Instagtam лише сім, беручи до уваги суттєві поради й красу фото, ну ми ж дівчата:)

vorobey_pp https://www.instagram.com/vorobey_pp/
Вона готує не просто корисну їжу, а й корисні десерти – цукерки, тістечка, торти. Фотографує, знімає відео процесу приготування і ділиться детальними рецептами з читачами. Навіть розраховує кількість калорій, вміст жирів, білків і вуглеводів у страві. Зручна шпаргалка для тих, хто хоче дотримуватись правильного харчування, але не уявляє життя без солодкого.

 

tomka_an https://www.instagram.com/tomka_an/
Тут і відео, і фото смачних страв з рецептами, але ця дівчина не тільки розповідає про вміст калорій і поживних речовин, а й навчає усіх читачів самостійно робити розрахунки й складати власний раціон.

 

natali_michkovska https://www.instagram.com/natali_michkovska/
Наталі – мама трьох діток і її фігурі може позаздрити кожен. Вона дає корисні поради щодо тренувань і харчування і демонструє на власному прикладі, як побудувати тіло своєї мрії. А ще вона може на замовлення скласти індивідуальний раціон, зважаючи на вашу мету. Її сторінка – чудова мотивація для тих, хто все ще знаходить відмовки й виправдовується нестачею часу.

 

malinovska_yaa https://www.instagram.com/malinovska_yaa/
Фігура цієї дівчини аж ніяк не видає в ній молоду маму. А все завдяки спорту і правильному харчуванню. Заходьте на сторінку в Instagtam, вона і вас навчить. Гарні фото, детальні рецепти, практичні поради з харчування та тренувань – що ще треба.

 

Marichkagiy https://www.instagram.com/marichkagiy/
Фітнес-тренер зі Львова мотивує своєю спортивною зовнішністю, а також ділиться простими рецептами здорової їжі. Ця сторінка буде найбільш корисною тим, хто почав займатися спортом і хоче вибудувати відповідний раціон, від якого, як відомо, залежить половина успіху.

 

elena_ermolenko_pp https://www.instagram.com/elena_ermolenko_pp/
Олена з Києва схуднула на 23 кілограми і один із головних її секретів – це правильне харчування. Вона ділиться своїм досвідом, публікує рецепти корисних і надзвичайно смачних страв, прочитавши які одразу хочеться бігти на кухню і братись готувати.

 

anna_pundak https://www.instagram.com/anna_pundak/
Анна пропагує здоровий спосіб життя і з такими гарними фото смачної їжі їй це чудово вдається. Дівчина має на меті популяризувати культуру здорового харчування в Україні і з задоволенням ділиться своїми знаннями з іншими. Вчить навіть, як приготувати домашній сир.

Рубрика: 

Новини партнерів