Олімпійська призерка і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова дала 5 порад.
Вони будуть корисними і для тих, хто не рахує дні до літа, і для тих, хто не дуже полюбляє спортзали. До речі, поради Олени вже оцінили учасники спеціального Pre-Party Workout, що проходив у рамках Nike фітнес-конвенції – а це, між іншим, відомі українські блогери та редактори глянцевих видань.

 

 

Зрештою, важко не погодитися з головною настановою Олени Говорової: 80% успіху в роботі над гарним тілом (не обов’язково накачаним) визначає саме збалансоване харчування. Для підтримки чудової форми Олена радить усім українкам:

Перше. Харчуйтеся свідомо. Пам'ятайте, що для нормального функціонування організм повинен отримувати всі види поживних речовин: білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи. 

Друге. Харчуйтеся за графіком. П'ять-шість невеликих прийомів їжі протягом дня втамують голод, підтримають рівень глюкози в крові та прискорять обмін речовин. 

Третє. Надавайте перевагу білковій їжі. Білок є будівельним матеріалом організму, він чудово втамовує голод і забезпечує енергією.

 

сніданок Herbalife Nutrition складається з протеїнового коктейлю «Формула 1», «Трав'яного напою» і «Рослинного напою Алое»

Четверте. Завжди снідайте. Сніданок має містити: близько 20 г білка, не більше 5 г жиру; якомога більше корисної клітковини плюс основний комплекс вітамінів і мінералів. Хороший варіант – збалансований сніданок Herbalife Nutrition. Він складається з протеїнового коктейлю «Формула 1», «Трав'яного напою» і «Рослинного напою Алое», які не тільки заряджають енергією і поповнюють запаси поживних речовин, а й допомагають ефективно контролювати вагу.

П'яте. Тренуйтеся за принципом «від простого до складного»: починайте з простих і знайомих вправ, які вам подобаються і які у вас виходять. Головне, тренуйтеся регулярно, адже це запорука гарного тіла, енергії та впевненості, яку ви будете випромінювати зажди.

Тож, #ПОРАзаТІЛОзHERBALIFE

Рубрика: 

Новини партнерів