Новий соціальний проект для вивчення технологій в повсякденному житті.

Його презентували в Києві за участю не лише керівництва Google Україна, а й очільників міністерств та відомств, зокрема, Юлія Соколовська, міністерка соціальної політики України, Ганна Новосад, міністерка освіти та науки України, Альона Бабак, міністерка розвитку громад та територій України, Ірина Ставчук, заступниця міністра енергетики та захисту довкілля України, Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, та інші.

В основу проекту лягла ідея того, як Google впливає на соціально-економічний розвиток українського суспільства завдяки своїй технологічній експертизі і як змінює повсякденне життя різних людей. Щоб це продемонструвати, в рамках проекту представлена серія відеороликів, героями яких стали звичайні українці з унікальним досвідом використання інструментів Google.

Абсолютно різні люди з абсолютно різних сфер діяльності діляться своїми історіями

Звичайні люди розповідають, наскільки легко і зручно використовувати цифрові інструменти Google, як вони їм допомагають і змінюють життя на краще. Героями проекту стали:

Антоніна Букач, вчителька інформатики, сертифікований тренер Google – новатор сучасної освіти, експерт з дистанційного навчання та впровадження інформаційних технологій в освітні процеси. Антоніна допомагає іншим вчителям ставати новими сертифікованими тренерами Google, тим самим викликаючи зростання кількості професіоналів в області використання технологій в українській системі освіти. Особисто провела тренінги для понад 6000 учнів у всіх регіонах України

Олег Костюкевич, директор digital-агентства, сертифікований фотограф Google – Місцевий експерт 10 рівня (є №1 в Україні), додав на Google Карти понад 1000 місць і майже 19000 фотографій, відповів на 50000 питань. Його фотографії на Картах Google налічують понад 100 000 000 переглядів.

Микола Подрезан, мандрівник, почесний працівник туризму України – натхненник для людей з інвалідністю, є піонером і новатором втілення інклюзивних стандартів в Україні. Відвідав 70 країн світу, з них 63 – на візку. Автор проекту “Планета Земля. Погляд з інвалідного візка”.

Олександр Фуркало, голова Бузівської об'єднаної територіальної громади (Жашківський район Черкаської області) – учасник Конференції з питань реформ в Україні (Канада, Торонто, 2019, за участю Президента України), один з найактивніших голів ОТГ в Україні. Замість великої кількості паперів він використовує Google Пошту і Документи.

Володимир Богатирьов, кандидат технічних наук, журналіст. У минулому проректор університету, з виходом на пенсію вирішив стати блогером, навчився створювати сайти і вести соціальні мережі не гірше, ніж студенти.

Оксана Омельчук, екоактівістка – Оксана є координаторкою волонтерського напрямку, екоактівісткою ГО "Екодім", постійно використовує Google Форми для збору даних, своєчасних нагадувань і подяки учасникам/волонтерам екологічних акцій та заходів, організації лекцій і кінопоказів, присвячених захисту та збереження навколишнього середовища.

Вікторія Щербина – незважаючи на інвалідність, професійно займалася спортом в складі національної збірної України з бочча, балотувалася в народні депутати і зробила кар'єру адміністратора YouTube-каналів.

інструменти Google можна використовувати в таких сферах, як інклюзивність, туризм, суспільство, освіта, екологія 

Олег Якимчук, директор з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна: “Ми віримо у важливість позитивного впливу сучасних інноваційних технологій, продуктів і сервісів на життя кожної людини. Саме тому значна кількість інструментів Google знаходиться у відкритому доступі і дає можливість отримати додаткові переваги для професійного та особистісного зростання для кожного охочого. Так, на прикладах героїв відеороликів можна побачити, які можливості інструментів Google можна використовувати в таких абсолютно різних сферах, як інклюзивність, туризм, суспільство, освіта, екологія, а також приватне саморозвиток. Ми сподіваємося, що історії героїв нашого проекту і їхній особистий досвід будуть мотивувати українців самого різного віку і соціального положення активніше використовувати сучасні технології в своєму щоденному житті і роботі”.

Відео "Google For Life" можна подивитися подивитися на офіційному YouTube каналі проекту.

Рубрика: 

Новини партнерів