Новинка косметології, яка здатна замінити омолоджуючі креми і «ботокси».

Це не ті бустери у вигляді сироваток, які продаються у «брокардах» і «євах» і які начебто підсилюють дію кремів. Йдеться про препарат Hydrobooster, який використовують саме в професійній косметології професійні косметологи і який має справді класний і видимий ефект. 

В Україні він з'явився лише минулого року і став, фактично, маленькою революцією. Зараз гідробустер застовують усі передові клініки і одним з перших – наш партнер косметологічний центр KeyMed by dr.Tatiana Kobets.

Цей препарат, зазначила лікар дерматолог-косметолог, засновниця центру KeyMed, міжнародний експерт Тетяна Кобець, має подвійну дію – омолоджує і підтягує шкіру обличчя. Він глибоко зволожує і водночас працює як стретчинг зморшок, тобто підтягує і розгладжує їх. Такий ефект дає зв'язана гіалуронова кислота, яка є основою гідробустера і головним «стимулятором» молодості і відновлювальних процесів у шкірі.

«Гідробустер, – зазначила пані Тетяна, – справжня знахідка для жінок з двох причин. Перша: він дуже добре заповнює, регенерує, підтягує дрібні зморшки навколо очей, на щоках і так звані "кисетні" навколо губ (а їх неможливо «стерти» кремами і непросто зменшити іншими препаратами).

Друга причина: гідробустер підходить для зайнятих жінок, яким ніколи проходити курси омолодження з кількох процедур, як того потребують, скажімо, мезотерапія чи біоревіталізація. Гідробустер вводиться тричі на рік: раз, через 2 місяці ще раз і потім аж через півроку, а ефект омолодження і ліфтингу тримається до року. Він не має зворотнього ефекту: шкіра навіть через рік виглядатиме значно краще, ніж була "до" гідробустера.  

зморшки справді розгладжуються, а шкіра завдяки наповненості, пружності «скидає» зайві років десять

Так, гідробустер саме вводиться, пояснила Тетяна Кобець. Це ін’єкційна процедура, але безболісна: шкіру спершу змащують спеціальним знеболюючим гелем, а потім тоненькою голкою препарат вводять в зони зморшок. Вже через тиждень шкіра стає помітно пружною, підживленою. З другого тижня проявляється ліфтинговий ефект, який наростає протягом місяця. Враження, наче омолоджувальний крем тобі ввели просто під шкіру:) Втім, попри це нехтувати звичайними кремами все ж не варто, радить головний лікар центру KeyMed. Гідробустер діє на тканини зсередини і є незрівнянно дієвіший за будь-який крем. Але крем підтримує і захищає шкіру ззовні, і це також дуже важливо.

Вартість однієї процедури – близько 4 000 гривень. Це не так вже й багато, якщо перерахувати на тривалість ефекту і сам ефект – зморшки справді розгладжуються, без ефекту маски чи нерухомого обличчя, а шкіра завдяки наповненості, пружності «скидає» зайві років п’ять, а то і цілих десять:) Якщо нею вчасно зайнятися. «Україночки» вирішили не гаяти час і протестувати гідробустер на собі:)

Рубрика: 

Новини партнерів

?