Yves Rocher випустив лосьйон, гель і засіб для очищення на основі волошки.

Орбітальна зона – це особливо чутлива ділянка, доглядом за якою часто нехтують. Через вплив сезонних змін погодних умов, недостатньо ретельний демакіяж, забруднення, втому, стрес чи навіть внаслідок генетичного спадковості, шкіра навколо очей може реагувати на ці подразники набряками, підвищеною чутливістю або ж просто зовні виглядати втомленою. Для заспокоєння цієї чутливої ??зони рекомендується використовувати спеціальний комплексний догляд, до складу якого мають входити продукти для демакіяжу та щоденний догляд.

Основний активний інгредієнт – волошка
У Ла-Гасії, на батьківщині бренду Yves Rocher, ми досягаємо балансу між соціальним, екологічним та економічним розвитком. Це багата екосистема, що складається з близько 60 гектарів полів, органічно вирощених протягом 20 років, нашого Ботанічного саду з більш ніж 1500 видами рослин та наших заводів. Усе це було визнано Заповідниками біорізноманіття. Захоплені духом інновацій, наші експерти-агрономи працюють з природою, використовуючи методи сталого ведення сільського господарства, створюючиекосистему природного розвитку, де людина та природа живуть у гармонії та яка залучає багатьох суб'єктів у цій галузі. Таким чином, тут вирощується 8 знакових для бренду рослин, у тому числі волошка.

Вибаглива команда експертів Yves Rocher гарантує безкомпромісні контроль, безпеку та відповідальне управління ресурсами, що ґрунтуються на трьох зобов'язаннях

Лосьйон для контуру очей "Зволоження та тонус"
Освіжає та заспокоює втомлені очі. Завдяки експертній формулі з органічною Волошковою Водою, Лосьйон заспокоює зону навколо очей, а освіжна текстура миттєво її тонізує. Не містить ароматизаторів та підходить для чутливих очей.
Має освіжний ефект у 88% * випадків. Заспокоює шкіру навколо очей у 85% * випадків. Пробуджує шкіру та зменшує ознаки втоми у 77% * випадків. Тонізує та відновлює шкіру у 77% * випадків. Має природний приємний аромат у 81% * випадків.
Рекомендації щодо застосування: розпиліть засіб на ватний диск та легкими аплікативними рухами нанесіть на орбітальну зону (повіки та набряклості під очима). Використовуйте як лосьйон вранці та ввечері.
Формула пройшла дерматологічне та офтальмологічне тестування.
Без ароматизаторів.

Гель для контуру очей "Зволоження та тонус"
Зменшує набряки і зволожує шкіру навколо очей. Гель для контуру очей зменшує ознаки втоми, освіжає та відновлює шкіру орбітальної зони. Основний активний рослинний інгредієнт гелю – органічна волошка, відома своїми заспокійливими властивостями*. Не містить ароматизаторів та підходить для чутливих очей. Має освіжну нелипку гелеву текстуру. Ефект через 30 хвилин після нанесення: рівень зволоження шкіри орбітальної зони покращився на 47%.
Рекомендації щодо застосування: наносити вранці та ввечері на очищену шкіру контуру очей.
Тестовано під дерматологічним та офтальмологічним контролем.
Підходить для чутливих очей.
Без ароматизаторів, силікону та мінеральних олій.

 

Експрес-засіб для зняття макіяжу з очей
Дбайливе та ефективне очищення шкіри навколо очей. Завдяки двофазній формулі, експрес-засіб швидко та ефективно видаляє будь-який, навіть водостійкий макіяж, та піклується про вії. Основний компонент – органічна Волошка, відома своїми заспокійливими властивостями. Засіб не залишає жирної плівки та надає шкірі комфорту після очищення. Не містить ароматизаторів та підходить для чутливих очей.
Рекомендації щодо застосування: нанести на ватний диск, м'якими рухами видалити макіяж з очей.
Засіб швидко та ретельно видаляє макіяж, навіть водостійкий, у 84% * випадків.
Залишає шкіру орбітальної зони м'якою і еластичною у 92% * випадків.
Піклується про вії у 89% ** випадків.
Підходить для чутливих очей.
Без ароматизаторів, силікону та мінеральних олій.

 

Засіб для зняття макіяжу для особливо чутливих очей
Ніжне очищення чутливої шкіри навколо очей. Завдяки спеціально розробленій формулі для чутливої шкіри орбітальної зони, Засіб для Зняття Макіяжу м’яко очищує контур очей, заспокоює та дарує відчуття свіжості. Основний компонент – органічна Волошка, відома своїми заспокійливими властивостями. Не містить ароматизаторів, підходить для чутливих очей та носіїв контактних лінз.
Рекомендації щодо застосування: нанести на ватний диск та м’яко очистити шкіру обличчя.
Підходить для чутливих очей.
Без ароматизаторів, силікону та мінеральних олій.

Рубрика: 

Новини партнерів

?