Найкреативніша бізнес-подія осені для інтелектуальних індустрій.

Вже 19, 20 та 21 вересня в інноваційному парку UNIT.City відбудеться IV Форум Креативних Індустрій 2019, який залучить понад сто міжнародних та українських експертів із більш ніж 16 інтелектуальних індустрій. 

Цьогоріч під гаслом “Креативний клас. Автопортрет” учасники та організатори форуму спробують розкрити суть феномену “креативності” – для кожного і у своїй сфері. На реальних кейсах буде продемонстровано ефективність впровадження нестандартних рішень у бізнесі, суспільстві та державі. 

Завдання форуму – відкрити можливості, від яких у свідомості кожного сформуються нові поняття та бізнес-моделі. На стику індустрій народяться безліч цінних ідей. А якісні міжсекторальні контакти підвищать шанси на їх втілення.

Серед спікерок форуму – багато видатних україночок

Зі своїми лекціями на Форумі, серед інших, виступлять Уляна Пчолкіна – Жінка України 2019, лідерка Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю Група Активної Реабілітації, Марія Волошина – виконавча директорка Kiev Fashion Institute, Яніна Соколова– акторка, телеведуча, засновниця школи екранних мистецтв, Юлія Федів – виконавча директорка організації Український культурний фонд.

Якщо коротко: Форум креативних індустрій – це як безліч окремих конференцій в одній. Море цінної інформації, невимушена креативна атмосфера та найбільша концентрація ідей на квадратний метр.

Квитки на весь день стартують від 350 грн і придбати їх можна за посиланням тут. Деталі і програма є на сайті організатора – офіційного представництва Cannes Lions в Україні Creativity Days Ukraine.

Рубрика: 

Новини партнерів