Як її повернути у ліжко: чотири способи і один S-box.

У цій пікантній і, на жаль, знайомій більшості сімейних пар темі розбиралась Ірина Клекіт, сексолог, гештальт-терапевт, авторка роману «Двоє у ліжку, не рахуючи коханців» з сімейним стажем 20 років.

В Угорщині, в термальних басейнах, застукала таку пару за «непристойною поведінкою»

Ото бабусі сидять біля під’їздів і бурчать: «Все не так, як колись». І це правда, років 20-30 тому, вони бігали на каблучках, кохались і зводили чоловіків з розуму. Наші тіла міняються. Та хто знає секрет цієї зміни, той вміє використовувати його собі на користь.

Якось у подорожі Америкою я зауважила цікаву тенденцію: жінки в обтягуючих джинсах і хуліганських футболках успішно фліртують із молодими чоловіками. От тільки ці жінки віку саме тих бабусь, що у нас сидять біля під’їздів. А вечорами я бачила парочки за 70, які гаряче цілуються в ресторанах. В Угорщині, в термальних басейнах, взагалі застукала таку пару за «непристойною поведінкою».

То в чому їх секрет? Зараз будемо розбиратись.

Наша сексуальність має в собі багато несподіванок і секретів. І один з них – еволюція. Ще в 20 столітті польський гінеколог Михалина Віслоцька виявила, що сила сексуального потягу і здатності отримувати насолоду змінюється впродовж життя. При чому в жінок і чоловіків ця крива змін добряче відрізняється. Пересікаються вони у зрілому віці, і значно розбігаються періоди молодості і передклімактеричного. У віці 12-25 років чоловіки дуже активні на відміну від дівчат. В періоді 25-40 років – майже на одному рівні. А от після 40 життя у чоловіків знижується лібідо, а жінки розквітають.

статистично найбільше розлучень у 33 роки і одна із причин розриву – це незадоволення сексуальним життям

Причин, чому в жінок після 30 відчуття у сексі та лібідо посилюються, є кілька. В цьому віці жінки вже самодостатні, впевнені в собі, фінансово незалежні, діти виросли…

Більше того, є дослідження, котрі вказують, що 67 літні (!) пані отримують насолоду частіше ніж в 20 років. І пов’язують це явище із досвідом. Жінка вже знає, де і як її пестити. Більш зрілі жінки стають впевненіші у собі і починають говорити про свої бажання, потреби.

А от у чоловіків ситуація трохи гірша. Якщо в юному віці лібідо у піковому стані, то після 30-40 воно спадає. І тут винуваті такі чинники як спосіб життя, здоров’я і стреси. Тобто холодне пиво, сидяча робота, уникання медогляду і нерви непомітно накопичуються і б’ють по найціннішому.

От і виходить, що статистично найбільше розлучень у 33 роки і одна із причин розриву – це незадоволення сексуальним життям.

І ось ми підбираємось до найцікавішого. Як же з цим усім дати раду, та ще й зберегти пристрасть у парі далеко за 40?

Те, що заводило 2-5 років тому, зараз може зовсім не сприйматись. Тож це треба враховувати і не впадати у паніку

Навчитись сексуальній комунікації
Люди часто уникають розмов "про це" і мовчки чекають, що кохана людина здогадається про таємні бажання партнера. Наростають напруга і незадоволення, котрі руйнують стосунки. Вміти поділитись своїми переживаннями, потребами та фантазіями – безцінне. Не менш важливо – почути партнера.

Бути готовим прийняти зміни
З часом наші тіла змінюються. А з ними – і карта ерогенних зон, і фантазії. Те, що заводило 2-5 років тому, зараз може зовсім не сприйматись. Тож це треба враховувати і не впадати у паніку, коли кохана людина не тремтить у насолоді від звичних пестощів. І тим більше, ні в якому разі не імітувати оргазм. Краще поговорити з партнером, про пошук нових взаємодій, нових пестощів.

Вивчати нові техніки
Зараз є безліч літератури та майстер-класів з дослідження сексуальності. Дослідження нового в тілесності дасть неоціненні плоди.

Експериментувати та дивувати
У тривалих стосунках ліжко окуповує рутина. Звичні пестощі та пози дають результат, але бажання згасає. Все стає доступним та передбачуваним. Бракує ідей, щоб організувати щось особливе. Тож варто раз на місяць-два робити собі «ніч проти правил». Повністю змінювати сценарій сексу.

 

Використовувати S-box
В Україні віднедавна існує унікальний проект www.sbox.net.ua, котрий поєднує в собі всі вищесказані пункти. На сайті можна обрати опцію індивідуальний S-box. В цьому випадку проводиться детальний підготовчий етап: заповнюються анкети і проводиться онлайн-консультація сексолога. За результатами анкети та консультації спеціально під пару розроблюється унікальний сценарій вечора та комплект S-box (секс-іграшки, змазки, предмети для рольових ігор, білети на тренінги з сексуальних практик тощо). Що ввійшло в комплект S-box, пара довідається тільки у вечір побачення.

Для тих, хто не має часу на довгий підготовчий етап, або бажає залишатись інкогніто розроблено три базових S-box. У кожного свій характер:
1.«Темна грань насолоди» для тих, хто тільки знайомиться із БДСМ і для тих, хто вже пізнав темну грань насолоди.
2. «Клекіт відчуттів» для тих, хто хоче відкривати нові ерогенні зони і види насолоди.
3. «Таємні фантазії» допоможуть розкрити найпотужніше джерело пристрасті – фантазії. Без страху та осуду.

І в кожному два унікальні сценарії вечора.
В день доставки посилки закохані звільняють квартину від дітей/тещ/гостей або ж усамітнюються у тихому готелі і отримують одне із найкращих побачень у житті.

www.sbox.net.ua — зробить ліжко гарячим на багато-багато років:)

Рубрика: 

Новини партнерів

?