Парфум, гаманець, білизна – речі, які мають бути бездоганними у чоловіка. І які можна подарувати і у День закоханих і в будь-який інший день.
Відверто, ми не фанатіємо від "Святого Валентина", але якщо хочеться заохотити коханого і предметно продемонструвати свої почуття, то такі джентльменські символи будуть цілком доречні. Ну, не спінінг чи юесбіпорт дарувати, правда ж:)

Парфум і догляд за шкірою і навіть щетиною
Компанія Amway, відома своїми інноваційними розробками, створила чоловічу лінію ­– туалетну воду HYMM™ Aqua і тонізуючий гель-крем для вмивання HYMM™. Парфум пахне морською свіжістю, залишаючи теплий ненав’язливий шлейф. А гель-крем, призначений для щоденного вмивання, м’яко очищує чоловічу шкіру і навіть триденну щетину.

 

Авторський гаманець
Тобто створений вручну з найкращої шкіри і з продуманими деталями. Такі є на платформі українських майстрів Crafta.ua: у сучасному та вінтажному стилях, лаконічні чи з яскравим дизайном. Є також портмоне і холдери. Тут же пропонують цікаві аксесуари для чоловічих гаджетів, теж hand made: скажімо, підставка для смартфону з натурального дерева чи з брутального бетону. З цікавинок – годинник з дерев'яним корпусом, справжній чоловічий аксесуар.

 

Якісна білизна
Не китайська, а наша, пошита українськими майстрами тієї ж платформи Crafta.ua. Акуратні плавки чи широкі боксери – все виготовлене з добротного трикотажу, поштучно чи у наборі, однотонних кольорів чи з веселими принтами – для джентльменів з почуттям гумору:)

Рубрика: 

Новини партнерів