Наймодніші поєднання в одязі цього літа.
До більшості навряд чи самі б додумалися – через традиційний страх виглядати наче папуга) Але консультант «україночок» – стиліст, власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні закликає негайно забути про нудні нейтральні кольори і хоча б влітку виглядати яскраво. До речі, каже Ольга, серед папуг є достойні приклади поєднань кольорів – і це не жарт:)
Але почнемо з класичних – за колом Іттена, це така палітра взаємодії кольорів, бачили ж напевно. Принципи цього кола застосовують і в поєднанні відтінків у гардеробі. Власне, Ольга й підібрала для нас наймодніші. 

Червоний + рожевий. Ще кілька років тому таке поєднання вважалося верхом несмаку. А дарма – гляньмо лише на приклади. Вдалі, звісно: коли обидва кольори присутні в однаковій кількості (верх рожевий, низ – червоний або навпаки) і коли до спокійної рожевої основи додається червоний акцент (сумка чи туфлі). Ще один варіант – вже готовий рожево-червоний принт.

 

Рожевий + зелений. Це природнє поєднання ми бачимо щоліта – у цвітінні садів та парків. У кольоровому колі Іттена ці два кольори теж є поєднуваними, бо є протилежними. Відтінки можуть бути різними: від малинового до пудрового, від смарагдового до хакі. В одному комплекті краще використовувати приблизно однакові за насиченістю, тоді вони виглядатимуть легко і гармонійно.

 

Жовтий + сірий. У цьому поєднанні сірий наче гасить яскравість жовтого і служить нейтральним фоном. Блідо-жовтий краще комбінувати з світло-сірим, а насичений жовтий можна комбінувати з різними відтінками: від графіту до металіку. Жовтий акцент на сірому фоні – найкраще рішення для тих, хто любить і хоче носити жовтий, але побоюється зайвої яскравості.

 

Бузковий + жовтий. Ще один ансамбль протилежних кольорів, які – парадокс – при цьому вдало доповнюють одне одного. До того ж, ультрафіолет – офіційний колір цього року, саме час його носити.

 

Синій + помаранчевий. Помаранчевий, як і жовтий, багатьом подобається, але багато хто в одязі його остерігається, не вміючи поєднувати. Тож знайте: разом з синім помаранч «заспокоюється» і виглядає достатньо елегантно – переконайтеся самі.

 

Синій + зелений. Ці два кольори-сусіди у колі Іттена навіть перетікають одне в інший, утворюючи градієнт. І в одязі теж разом виглядають цілісно. Поєднувати з синім можна у будь-яких пропорціях.

 

Фіолет + зелений. Сусідство цих двох кольорів не таке вже й близьке, як у зеленого з синім, але поєднання не менш ефектне. До речі, всі три кольори в одному образі теж виглядають дуже стильно.

Новини партнерів