Yves Rocher випустив туалетну воду для справжніх чоловіків.

Її назва – Bois de Sauge, і її аромат – втілення  безмежної свободи і духу пригод. Для Yves Rocher туалетну воду створила відома парфумерка Соня Констан, надихнувшись кам'яними джунглями і вирішивши подарувати кожному чоловіку, який щодня перебуває в бетонних бізнес-вежах, ковток свіжого повітря.

Bois de Sauge – це тонізуюча свіжість шавлії, доповнена звучанням дерева гваяк і пачулі

«Я міський хлопець, який щоранку пробирається крізь натовпи людей до своєї «бетонної вежі». Я фактично живу в екрані свого лептопа і смартфону: презентації, соціальні мережі, Uber і безперервні повідомлення. Коли я підіймаю голову, я бачу лише одне – міські джунглі навколо. Я задихаюся. Я втомився. Я хочу повернути свою свободу. Насолодитися тишею на свіжому повітрі. Хочу відпустити все і нарешті почути себе і свої думки. Мій аромат – це те, що може хоч на мить перенести мене до природи – у «те саме» місце сили, за яким я давно сумую», – так описує парфумерка суть Bois de Sauge.

При створенні аромату Соня Констан не орієнтувалась на парфумерні ноти і навмисне не створювала «піраміду» аромату. Вона створила емоцію, яку розділила з цим хлопцем, а потім і з кожним з чоловіків. Bois de Sauge – це тонізуюча свіжість шавлії, доповнена інтенсивним звучанням дерева гваяк і пачулі, що надають аромату сильний, яскравий характер. Шавлія і спирт мають рослинне походження і вироблені у Франції, формула туалетної води містить понад 93% інгредієнтів натурального походження, а його упаковка на 60% зроблена з переробленого Yves Rocher картону. Скляний флакон також підлягає вторинній переробці.

Парфумований гель м'яко очищає волосся і шкіру голови

Парфумований гель для тіла та волосся
Доповнює туалетну воду і має ті ж насичені свіжі ноти, що й парфум. До того ж, гель м'яко очищає волосся і шкіру голови, утворюючи густу піну і залишаючи після себе тонкий аромат. У складі – миюча основа рослинного походження. Тюбик, до речі, містить на 18% менше пластику, порівняно зі стандартним тюбиком – ще один крок Yves Rocher задля скорочення вмісту пластика.

Рубрика: 

Новини партнерів