Viber об’єднує українців, щоб знайти нові сім`ї для чотирилапих друзів.

17 серпня у 50 країнах відзначають Всесвітній день безпритульних тварин. До цього дня один з найвідоміших українських благодійних фондів допомоги безпритульним тваринам Happy Paw («Щаслива лапа») створив спільноту Viber, яка об’єднує небайдужих українців у пошуку нових сімей для чотирилапих друзів.

Згідно з даними організації Аnimal Id Info, у 2019 найбільше покинутих котів та собак нараховано у Кривому Розі (5192), Миколаєві (4503) та Києві (3034). Ці цифри свідчать про актуальність допомоги пухнастим друзям.

Фонд Happy Paw один з найбільших фондів, який допомагає собакам і котам, які проживають у притулках для бездомних тварин. За 6 місяців 2019 фонд передав допомоги на 2,58 млн гривень: тварини отримали корм, необхідне лікування, опіку. Крім підтримки притулків, фонд проводить благодійні забіги з собаками, шукає будинки і опікунів для чотириногих, які опинилися без даху над головою. Також Happy paw першим в Україні створив освітній проект «Біоетика» і проводить в школах інтерактивні заняття, пропагуючи гуманне ставлення до тварин.

До Всесвітнього дня безпритульних тварин Happy Paw вирішив об'єднати небайдужих українців у спільноті Viber.

«Важливе завдання благодійного фонду – поширення інформації про можливості допомоги бездомним тваринам на різноманітних платформах. Зараз месенджер Viber установлено на 9 з 10 смартфонів українців, а це означає, що ми можемо достукатися до величезної кількості людей. У Viber можна комунікувати з аудиторією персоаналізовано. Наша мета – розповісти ще більшій кількості людей про проблему бездомних тварин. І звісно ж – влаштувати їх в хороші сім'ї”, – зазначила куратор фонду Людмила Єжнієвська.

Також у фонді повідомили, що планують інформувати у спільноті про нові надходження в інтернет-магазин, прибуток від якого йде на благодійність.

Рубрика: 

Новини партнерів