Ліниві» процедури, які швидко підтягнуть тіло, зменшать целюліт і навіть розтяжки. Без надриву у спортзалі. 
Важливість спортзалу, звісно, ніхто не заперечує – навпаки, грамотні фізичні навантаження потрібні, і будь-які косметичні процедури їх лише посилять і покращать. Але… давайте чесно: не у всіх є час на спортзал, не кажучи вже про любов до нього) Але у багатьох є целюліт, розтяжки, дряблість шкіри, яку тренажерами не підтягнеш, і є бажання, щоб цього всього не було) Навіть ті, у кого все добре з самооцінкою і хто не комплексує з приводу «апельсинової шкірки» чи «смужок» на попі, все одно із задоволенням би позбулися таких "особливостей". Хтось намагається позбутися: на екзекуційних антицелюлітних масажах, після яких всі стегна і ноги в синцях, кремами, від яких толку мало, чи годинами на бігових доріжках, більш-менш дієвий варіант.

Але є ще дієвіші способи і зовсім не екзекуційні – салонна косметологія тіла. Самі б не знали, якби зараз, напередодні пляжного сезону, не помітили, як буквально за одну зиму сидячої роботи змінився наш «низ»: тіло наче тісто, не пружне, стегна морхлі, ще й варикоз з'явився. І з цим захотілося щось зробити. Звернулися до відомого косметолога-дерматолога, власниці косметологічного центру KeyMed Тетяни Кобець. За її словами, це типова проблема багатьох україночок, котрі більшу частину дня проводять в офісах, малорухливо. Від цього лімфа застоюється, обмінні процеси сповільнюються, кровообіг погіршується, м'язи і шкіра втрачають тонус і, відповідно, з'являється целюліт і отой тістоподібний вигляд. Він може виникнути й після різкого схуднення чи пологів, і це теж типова проблема наших жінок.

Типовим, на жаль, є й те, що більшість знає лише про «дідівські» екзекуційні способи боротьби за гарне тіло: ті ж антицелюлітні масажі чи виснажливі тренажери. Але ж наука не стоїть на місці, нагадує Тетяна Кобець, і косметологія теж. Є процедури, які корегують фігуру, покращують шкіру безболісно і буквально з першого сенсу. Попри поширену думку, вони не коштують шалені гроші, а в перерахунку на жіночі витрати цілком посильні: інколи краще замість другої пари босоніжок чи третього купальника витратитися на курс догляду за тим самим «низом», в якому потім не соромно вийти навіть в старому купальнику. Так, власне, вирішили й ми і протестували аж чотири «ліниві» процедури.

 

Міостимуляція
Для чого робиться. Цю процедуру ми сміливо назвали «лінивим фітнесом». Вона врятує при дряблій шкірі, підтягне фігуру, відновить тіло після пологів, зменшить целюліт і жирові "балкончики" на талії і стегнах, збільшить недостатню м’язову масу. Її також «прописують» тим, кому заборонені фізичні навантаження, а хочеться тримати себе у формі. Міостимуляція здатна – не повірите – збільшити вагу м’язів на 50% і «прокачати» навіть ті, які не задіяні при звичайних фізичних вправах.
Як робиться. Лягаєш. До тіла чіпляють спеціальні пластинки, через які подається низькочастотний імпульсний тік. М’язи сприймають його як імпульси нервової системи і скорочуються, принцип такий самий, як під час тренування. Тільки замість навантаження відчуваєш легке, але цілком комфортне поколювання. Ефект є вже після першої процедури – контури тіла стають чіткішими, фігура наче стрункішає. Якщо пройти бодай 10 сеансів, то про тренування можна забути на півроку.
Ціна: 300 гривень за одну процедуру.
= = = = = = = = = = 

 

Пресотерапія
Для чого робиться. Ця процедура з красномовною назвою рекомендована не лише тим, хто хоче накачати прес:). Власне, сам прес вона не накачає, але підтягне тіло і помітно тонізує м'язи. Ще вона добре зменшує варикоз, целюліт, набряки ніг. Це такий пасивний лімфодренажний масаж, а без нього боротьба за струнке тіло малорезультативна.
Як робиться. Теж лягаєш, на ноги і стегна одягаються «манжети», схожі на надувний комбінезон. Туди апаратом подається стиснуте повітря, яке м’яко, ритмічно і хвилеподібно «масує» тіло. 45 хвилин релаксу. Можна заснути, прокинутися і побачити перший результат – ноги справді стрункішають, попа підтягується. Пресотерапію можна робити хоч щодня, але для тривалого і добре помітного ефекту потрібен курс 5-8 процедур.
Ціна: 200-400 гривень за одну процедуру.
= = = = = = = = = = = =

 

Вакуумно-роликовий масаж апаратом STARVAC
Для чого робиться. Процедура допомагає розчіпляти жирову тканину, моделює контури тіла, корегує локальні скупчення жирових відкладень («вушка» на стегнах – знайоме?), зменшує целюліт, розтяжки, підтягує шікру, знімає травматичні набряки і м'язові спазми.
Як робиться. Чимось схоже на те, як ставлять банки. В них відбуваються якісь чарівні фізично-елетроімпульсні процеси. І вже за годину (так, всі процедури для тіла займають час) тіло відновлює пружність, шкіра стає помітно еластичніша, навіть розтяжки одразу трошки бліднуть. Для суперефекту варто пройти мінімум 8 процедур не рідше двох раз у тиждень.
Ціна: 700 гривень за одну процедуру.
= = = = = = = = = = = 

 

«Віски»-пеленання STYX
Для чого робиться. Спокусливо звучить, правда?) Віски тут направді не використовують, так називають спеціальні косметичні лосьйони. Їх аж вісім: з водорослів, з гарячою або холодною сіллю Мертвого моря, з квітів гіркого апельсину, з квітів рози, з ікрою та зеленим чаєм, з женшенем та ехінацеєю, з льодяним лосьйоном, з центеллою азіатською. Кожен лосьйон має своє призначення: корекція фігури і зниження ваги, очищення, вітамінізація або омолодження шкіри, стимулювання її дренажної функції, антицелюлітний ефект.
Як робиться. Це, по суті, вологе обертання: тіло ретельно огортають просякнутими лосьйоном широкими «бинтами». Лежиш так хвилин сорок, а шкіра насичується різними корисностями і дуже покращується на вигляд. Фігура теж, особливо внутрішній бік стегон і рук, коліна, попа. Але не за одну процедуру – потрібно все-таки кілька.
Ціна: 600-700 гривень за одну процедуру.

 

Радіохвильовий ліфтинг (PF Lifting) живота, сідниць і стегон
Для чого робиться. Процедура, фактично, заміняє місяці качання пресу і присідань:) Живіт, сідниці і верхня частина ніг помітно підтягуються вже після однієї процедури і ефект наростає протягом 2-3 тижнів. Після 2-3 процедур можна на півроку забути про потіння у фітнес-залі:) Дуже підходить для відновлення форми після пологів, зменшення розтяжок, зменшення об’ємів і особливо тим, у кого справді нема часу чи сил на регулярні фізичні навантаження.
Як робиться. Процедура схожа на… сонну годину:) Триває приблизно стільки ж в залежності від кількості оброблювальних зон. Лягаєш, розслабляєшся, а косметолог проводить по проблемних ділянках спеціальним апаратом Viora. Він діє на шкіру радіохвилями, які локально і контрольовано прогрівають тканини до 42 градусів. Це запускає їхню природну реструктуризацію, омолодження і підтяжку. Тепло посилює розпад жирових накопичень і антицелюлітний ефект.
В ідеалі краще зробити комплекс з 4-6 процедур з інтервалом одна раз в місяць.
Ціна: від 1500 гривень за одну зону.

Новини партнерів