Легендарна українська fashion-дизайнерка презентувала нову колекцію сезону осінь-зима 2019/20.

На її створення Вікторію Гресь надихнув стиль Катрін Деньов у стрічці «Денна красуня» – втілення елегантності та інтелектуального шику. «Відверто кажучи, жінкам у віці 35+, які розуміють, що таке стиль і якість життя, не до вподоби тренд несмаку в сучасному українському фешн. Як на мене, час повернутися до золотих стандартів і до вічної класики, яку я хочу показати через призму сучасності. Образ Катрін Деньов, ікони стилю, якнайкраще підходить під цю концепцію», – пояснила свою ідею дизайнерка.

В основі колекції – вовняні сукні, кейпи і пальто, брюки і жакети

Відповідно, вся осінньо-зимова колекція Вікторії Гресь витримана у стилі 1960-70-х років. В її основі – сіра вовна: гладка і картата, простьобана і пліссе, з неї зшиті сукні, кейпи і пальто, брюки і жакети. При цьому Гресь не відмовила собі в задоволенні використати яскраві емоційні кольори: червоний, насичений рожевий в поєднанні з кораловим, смарагдовий з квітковими принтами і блакитний з розкішною фактурою. І, як завжди, характерна для бренду VG – складні багатофактурні поєднання тканин-компаньйонів: осінні міські кімоно, що дозволяють жінці виглядати шикарно і розслаблено водночас.

моя нова колекція – це виклик фаст-фешн. Я за тривалі й теплі відносини між одягом і людьми

«Сьогодні жінки хочуть простих, зрозумілих форм і фактур в одязі, які приносять задоволення і які носяться не один день, – зазначила Вікторія Гресь. – Відверто кажучи, моя нова колекція – це маніфест, це виклик фаст-фешн, коли швидко наділи – швидко викинули. Я за тривалі й теплі відносини між одягом і людьми. Багато клієнтів бренду зізнаються, що носять одяг від Victoria Gres 10-15 років, дбайливо зберігають його, якщо він потребує дрібного ремонту, приносять в майстерню фірмового бутіка. Мені приємно, що мої сукні роками живуть в гардеробах моїх клієнток і вже передаються у спадок, як класика, що ніколи не старіє і завжди цінуватиметься».

Фото надані Вікторією Гресь

Рубрика: 

Новини партнерів