В Києві відбувся наймасштабніший конкурс безпородних собак в Україні.

Він називається Кубок Барбоса, проходить вже одинадцятий раз і організований Молодіжною Лігою Захисту Тварин.

Захід відвідало понад 5000 гостей, 150 барбосів-учасників та їхніх люблячих господарів, декілька десятків партнерів, тим самим продемонструвавши, що «ДЛЯ ДРУЖБИ НЕ ВАЖЛИВА ПОРОДА». Підтримку конкурсу забезпечив генеральний партнер Mars Україна, представлений ТМ Pedigree, який дарував переможцям подарунки.

на Кубку Барбоса 3 собаки та 2 котів знайшли собі нові родини

Безпородні, безПОДОБні, люблені та усміхнені барбоси талановито виконували трюки, розважаючи гостей і виборюючи призи. Судді конкурсу відзначили, що цьогоріч учасники підготувалися дуже добре. Це значить, що подія досягає своєї мети – господарі приділяють час своїм собакам, доглядають їх і транслюють світові ідею відповідального ставлення до улюбленців.

Крім конкурсної зони та зони собачих веселощів, гості відвідували і територію волонтерських пунктів. Там небайдужі люди розповідали про те, як можна допомогти безхатнім тваринам. Спілкування мало свої результати – на Кубку Барбоса 3 собаки та 2 котів знайшли собі нові родини! Це ще раз підтверджує, що кияни потребують якісних соціальних заходів із залученням тварин і готові допомагати їм.

Кубок Барбоса – унікальний захід, який не зупинятиметься на досягнутому. Команда організаторів уже готова до наступних масштабних досягнень і проведення виставки безпородних собак міжнародного масштабу.

Рубрика: 

Новини партнерів