З наліпками, смішними завданнями, зручним плануванням, кишенькові і блокнотні – наші марки пропонують різні варіанти.
Рік же робочий розпочався, а з ним – купа нових справ. "Тримати" їх в записничку корисніше і надійніше, ніж в голові. Це розуміють навіть спонтанні і не дуже організовані дівчата. Для них, до речі, теж є щоденники – без жорсткого таймінгу і з усілякими «легковажними» додатками. Навіть з тату:)

 

 

BogushBook
Створила відома тренінгова компанія Bogush Time для тих, хто справді хоче керувати своїм часом і не просто мріяти, а досягати задуманого. Продумали детально планування дня, тижня, місяця, цілого року. Є в різних кольорах (навіть "рафаело" і "тіффані"), є з натуральної шкіри і з шкірзамінника, але всі варіанти виглядають статусно. Коштує не дешево – від 2 000 гривень, але того вартий.
= = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

 

Forever together book
Називають себе не просто щоденниками, а книгами життя. Навіть схожі на книги – є у м'яких замшевих та шкіряних обкладинках-обгортках. Всередині окрім планера ще й листочки для бажань, питань собі, розмальовки, бюджету, списків покупок, фільмів, жіночий календарик. 264 сторінки, 550 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Selfmade Woman
Щоденник від однойменного «жіночого комюніті», яке займається освітою і підтримкою різних жіночих ініціатив, зокрема, навчає планувати час. Теж має і щоденний планер, списки бажань і мрій. І гарні кольори – пудровий і сріблястий. 750 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

SunDays Planner
Яскраві планери, в яких є буквально все, що потрібно для якісного планування: постановки цілей на рік, п"ять і десять, списки книжок і фільмів, планування вечірок, подорожей, список речей, трекер звичок і випитої води, розмальовки і наклейки, кишеньки та багато іншого. Обкладинку можна зробити іменною з будь-яким малюнком. Вартість 549 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =
Фото Аліни Довженко

 

 

Річний супер органайзер
На вигляд простенький блокнот, але на кожному аркуші щось корисне і для планування і для нотаток. Має 96 сторінок, з них 12 місяців, 60 тижневиків, 12 місячних календарів, лист для читання, лист спрощення, план проекту. Як каже авторка органайзеру і засновниця проекту "Пошуршимо" Тетяна Оселедько: “Ніхто крім тебе не побудує твою реальність”. Ціна помічника у "побудові" лише 170 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Kyiv style
Марка пропонує блокноти «Мамин», «Дорослий», «Хороший поганий», «Для діла» – з жартами, розмальовками, хорошим дизайном. У кожного свої особливості і наповнення, у «Хороший поганий» навіть вкладають наліпки-тату! Лише за 235 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Щасливий щоденник
Він для тих, хто власне щоденники вести не любить. Саме так і заявляють його виробники і перетворюють планування майже у гру: з життєствердними цитатами на кожен день, з незвичними завданнями, зі сторінками подяки, ранкових і вечірніх роздумів. Вартість щастя – 390 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Oh My Big Plan
Розробив цей блокнот сервіс Oh My Look – той, що вже є у багатьох українських містах і займається прокатом вечірніх суконь. Усе в щоденнику засновниці сервісу зробили, як для себе: зручне планування, аркуші для ідей, цитати для мотивації, різні дівчачі поради. І у фірмових кольорах сервісу – бірюзовому і лавандовому. 700 гривень за штуку.
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Твій Особливий Рік
Це не так щоденник, як календар, придумала його марка з милою назвою «Це тобі». Всередині, власне, сам календар і чудові ілюстрації, іронічні дописи – саме те, що треба на робочому місці, щоб вчасно зібратися і вчасно розслабитися. Марка створює і щоденники теж – з чорними аркушами дуже ефектний і ефективний. Ціна від 325 гривень.
= = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Happy Book
Або, як пишеться на щоденнику, це «Мега-набір. Задоволення та творчість». У ньому можна не лише записувати справи, а й малювати, вирізати, робити колажі – щоб записане швидше здійснювалося. Має теж наліпки і дотепні інструкції (скажімо, з подолання кризових ситуацій), список відкладених справ, різні цікаві завдання – «створи собі корону», або «намалюй мрію». І весь цей креатив від 160 гривень.

 

Фото з відкритих джерел

Новини партнерів

?