Літні ідеї домашнього декору від JYSK. 
Відомий данський виробник не лише підготував нову колекцію для дач, терас, балконів для комфортного літнього відпочинку, а й напередодні сезону провів спеціальну лекцію архітектора і дизайнера Катерини Росковшенко, як цей комфорт створити – у малогабаритних оселях і на компактних балконах теж. Записуйте, дівчата:)

Перше: додайте у свою літню зону відпочинку гарних дрібничок. Кольорові подушки, плед, великий кошик для текстилю, підсвічники на столику, декоративні ліхтарики – все це створює затишок. До речі, в JYSK з'явилася нова екологічна серія з бамбука саме для літніх терас.

Цього року у тренді три кольорові гами – «відтінки півночі», «гармонія» і «сонячні промені»

Друге: використовуйте складні, зйомні, компактні меблі та аксесуари. Скажімо, підвісні столики, гамаки, горщики – вони не займають багато місця, але є функціональними і гарно виглядають.

Третє: підберіть вдалу кольорову гаму. Цього року, за словами Катерини Росковшенко, у тренді три – «відтінки півночі», «гармонія» і «сонячні промені». Перша гама – «відтінки півночі» – втілює витончену прохолоду морської природи (від синього до пісочного кольорів) і найкраще поєднується з деталями ручної роботи, гладкими поверхнями, світлим деревом. Друга гама – «гармонія» – складається зі спокійних пастельних відтінків і комбінується з природніми матеріалами, такими як лоза, бамбук, водорості, льон, каміння, бетон, метал. Третя гама – «сонячні промені» – найбільш екзотична у цьому сезоні: це всі відтінки сонця: жовтого, помаранчевого, коричневого, а подекуди й ніжного рожевого і фіолету, які декоратори JYSK радять комбінувати з вишивкою, бахромою, керамікою, кольоровим склом.

В Україні у травні відкриється вже 50-ий магазин JYSK

В оновлених магазинах цієї данської мережі вже виставлені окремі приклади і комплекти доречних поєднань текстилю, меблів, декору, щоб кожен покупець міг одразу побачити, як виглядатиме його зона літнього відпочинку, або створити власні поєднання за готовим зразком. До речі, як повідомив на лекції кантрі-менеджер мережі магазинів JYSK в Україні Євген Іваниця, 30 травня у Києві в ТРЦ Dream Town відкриється вже 50-ий магазин JYSK в Україні. Він буде працювати в концепті 3.0, як і ще 7 магазинів в різних містах. Новий формат передбачає ширший асортимент, нове обладнання, більше простору та світла. Поступово й інші магазини мережі будуть змінювати формат 2.0 на сучасніший 3.0.

Що важливо: в JYSK діють безліч переваг для покупців, серед яких повернення без обмежень, гарантія ціни та послуга «Замов та забери» – меблі для дачі чи текстиль для тераси теж:)

Рубрика: 

Новини партнерів