Не чули ще про олію моной, дічата? А жінки Таїті і Французької Полінезії вважають її секретом своєї краси і щедро просочують цим чудодійним рослинним еліксиром свої шкіру та волосся.

А ви ж пам’ятаєте з картин та фільмів, яке в таїтянок волосся? Довге, блискуче, міцне, густюще. Шкіра таїтянок теж викликає білі заздрощі: оливкова, гладка, здорова. Відомий французький бренд Yves Rocher це теж дуже давно помітив і детально вивчив властивості олії моной.

Олія моной виробляється з квітів тіаре та кокосової олії

Символ краси Таїті
Олія моной надзвичайно добре зволожує, живить та пом'якшує. Її отримують методом настоювання квіток тіаре (Gardenia tahitensis) у рафінованій кокосовій олії. Ця чарівна квітка є символом Таїті та Французької Полінезії.

Усі квіти збираються вручну на світанку. Збору підлягають тільки бутони, що дозволяє зберегти свіжість врожаю. Олія моной виробляється за суворим протоколом: протягом 10 днів квіти настоюються у кокосовій олії, отриманій з висушеної на сонці м'якоті плодів.

Yves Rocher кілька років тому вперше застосувала олію моной у своїх засобах. Частина квіточок для Yves Rocher вирощується полінезійськими сімейними господарствами, частина – на плантаціях з дотриманням усіх вимог ековідповідальності. Виготовлена з квітів олія увійшла до чотирьох засобів гамми Yves Rocher для волосся і тіла, яку оновили саме для цьогорічного літа – щоб україночки підкреслити засмагу і створили курортний образ.

Оновлена гама з олією моной – екологічна і не містить сульфатів

Чудо-засоби з олією моной
Олія-гоммаж для тіла
містить окрім олії подрібнену скорлупу кокосового горіха, яка делікатно відлущує шкіру. Наноситься масажними рухами на вологу шкіру тіла, при цьому перетворюється на олію. Потім ретельно змивається водою, від контакту з нею стає як ніжне молочко.

Спрей для волосся «Ефект пляжних хвиль» допоможе створити невимушені, легкі «морські» кучері навіть у тих, в кого волосся пряме і хто вже рік не відпочивав біля моря. У спреї разом з олією моной міститься сольовий розчин, який і надає локонам природну хвилястість: розподіляємо рівномірно невелику кількість на сухе волосся, збираємо його на 5-10 хвилин у цупкий пучок, розпускаємо і викликаємо в усіх знайомих заздрісне питання: «Ти що приїхала з моря?»

Гель для тіла та волосся  м'яко і ніжно очищує: достатньо нанести на вологу шкіру та волосся, спінити і ретельно змити водою. Ще й з економією: адже гель підходить і для тіла, і для волосся. А ще гель здатен замінити парфум, бо має приємний літній аромат.

Суха олія для тіла та волосся моной – багатофункціональний засіб. Має нежирну легку текстуру. Шкіру інтенсивно зволожує і підкреслює красу засмаги, а волосся пом'якшує і надає йому сяяння. Легкий у застосуванні: збовтали і рівномірно розприскали невелику кількість на сухе волосся або тіло.

Оновлена гама з таїтянською олією моной має ще одну беззаперечну перевагу: вона, як і вся косметика Yves Rocher, екологічна і не містить сульфатів. Упаковка виробляється зі скла і переробленого пластику. Саме він надає сіруватого відтінку флаконам та тюбикам цього французького бренду.

Новини партнерів

?