6 ознак того, чи він є на ділі чи лише на словах.
І це не якісь там психологічні дослідження чи наукові опитування, це життєві спостереження автора і письменниці Малки Лоренц – очевидні й, на жаль, часті, які ми, жінки, інколи не хочемо помічати або вічно чимось виправдовуємо, або вічно на щось сподіваємося. І стосуються ці спостереження не лише офіційних чоловіків, а й громадянських. Бойфрендів теж, бо чоловік поводиться по-чоловічому незалежно від штампу в паспорті. 

Якщо ваш чоловік не заробляє грошей, вже которий рік поспіль не може знайти «нормальну» роботу, а ви чомусь можете і сама тягнете все на собі, то у вас нема чоловіка. У вас комунальний сусід, який тягне не вашу сім'ю, а їжу з холодильника.

Якщо ваш чоловік заробляє на себе, не вникаючи у ваші потреби чи витрати, не пропонуючи допомоги (не факт, що ви її приймете чи потребуєте, але це факт його уважності та небайдужості), то у вас нема чоловіка. У вас є хороший знайомий.

жінці з чоловіком має бути добре, погано жити вона й сама може

Якщо вам терміново потрібні гроші, а ваш чоловік у відповідь мямлить «у всіх бувають складні часи, все внормується і все минеться», то у вас нема чоловіка. У вас приятель, навіть не дуже близький.

Якщо у вас неприємності – прорвало кран, стукнули чужу машину, загубили паспорт, а ваш чоловік, дізнавшись, продовжує займатися своїми справами і просто радить викликати сантехніка, поліцію чи вашого тата, то у вас нема чоловіка. У вас фейсбучний друг.

Якщо вас довели до сліз – колеги інтригами, шеф критикою, мама докорами, а ваш чоловік безпечно радить «не паритися через дрібниці», то поряд з вами не чоловік, а… таксист – за ступенем близькості.

Якщо у вас є хороший секс – регулярно чи періодично, це ще не означає, що у вас є чоловік.

Визначити, чи є він у вас насправді, досить легко: поруч з ним добре і надійно. 
Сподіваємося, україночки, вам з чоловіками так і є – добре і надійно) А інакше навіщо? Як кажуть, жінці з чоловіком має бути добре, погано жити вона й сама може.

Рубрика: 

Новини партнерів