Тиждень знижок в онлайн-магазині Notino.ua

Всі знають, що «чорна п'ятниця» – це доба масштабних знижок, і цього року вона випадає на 29 листопада. Але онлайн-магазин парфумерії та косметики Notino пішов далі і організовує для своїх покупців не один день, а ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ знижок на всю продукцію популярних брендів.

У Notino «чорна п'ятниця» триватиме з понеділка 25 листопада до неділі 1 грудня. Цього часу буде цілком достатньо щоб вибрати потрібний парфум, палетку тіней або набір помад.

Notino.ua – це онлайн-магазин з найширшим асортиментом парфумерії та косметики в Європі

Щоб придбати товари зі знижкою в 20%, потрібно ввести промокод сайту. За акційною ціною можна буде придбати продукцію найвідоміших брендів: Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier і багатьох інших.

Щоб не пропустити початок акції, краще підписатися на розсилку сайту. Крім того, знижки в магазині бувають не тільки на «чорну п'ятницю». Протягом всього року Notino проводить подібні акції. Тут навіть є унікальна літня «чорна п'ятниця» – Notino Black Friday.

Notino.ua – це онлайн-магазин з найширшим асортиментом парфумерії та косметики в Європі. Сьогодні ви вже можете обрати з понад 55 000 унікальних товарів від 1150 світових та місцевих брендів. Лише минулого року в Notino.ua придбали понад 29 мільйонів товарів.

Рубрика: 

Новини партнерів

?