У модних зараз сервісах можна орендувати все: холодильник, тостер, вечірню сукню, місце для зберігання велосипеду взимку і навіть умільця з золотими руками.

Відверто кажучи, починали з пошуку майстра прибити полицю. Так, є чоловік, так, у нього є руки, але у нього постійно нема часу, а у нас уже нема терпіння. Загуглили слово «побутові послуги», а там – все, що хочеш, навіть «чоловік напрокат», а за ним і прокат термопотів, техніки, комірки для зберігання речей. Стільки вічних проблем тепер можна вирішити!

«Кабанчик»
Сервіс майстрів з усього. Чесно, з усього. Прибити ту ж саму полицю, перевезти меблі, пофарбувати волосся, налаштувати комп'ютер, вивести пляму, щось купити в магазині, почитати малюку казку, заповнити декларацію – просто залишаєте у відповідному рядку на сайті своє завдання і свої контакти. Через короткий час вам зателефонують або напишуть ті, хто готовий попрацювати за вас. Залишилося вибрати кращого і домовитися про ціну. «Ліві» виконавці тут не водяться: кожен пройшов реєстрацію і попередню перевірку, має свій рейтинг і відгуки від попередніх замовників. Сервіс працює у 55 містах України, у Жмеринці теж.
Адреса тут.

«Чоловік на годину»
Це не те, що ви подумали. Назва для привернення уваги. Насправді хлопці з цього сервісу надають виключно побутові послуги: зібрати меблі, врізати замок, побудувати паркан, встановити сантехніку чи кондиціонер, прочистити стоки, відремонтувати електропроводку, налаштувати супутникове чи цифрове телебачення – все, до чого у рідного чоловіка не доходять руки. Служба працює у 39 містах України. До речі, на цьому ж сайті можна замовити й «Жінку на годину». Для прибирання. Не подумайте знову.
Адреса тут.

Do it!
«Потрібні офіціанти», «Створити неприбуткову організацію», «Замінити радіатор опалення», «Розробити презентацію» – от з такими різними завданнями звертаються до служби Do it! Принцип замовлення такий само, як і у попередніх службах – на сайті описуєте у вільній формі свою проблему і згодом вибираєте виконавця. Відмінність у тому, що тут пропонують не побутових майстрів, а професійних спеціалістів – від звукорежисерів до приватних детективів. Ціни – як домовитеся.
Адреса тут.

Domfort
Сервіс відновив колись популярну в СРСР послугу прокату. А й справді, нащо купувати холодильник чи пральну машину у винаймлену квартиру, де ви невідомо скільки проживете? Або дорогезенну бігову доріжку, коли не впевнені, чи будете користуватися нею постійно? Або нема можливості оплатити усю вартість техніки. До речі, орендований пристрій (якщо сподобається) можна викупити, а якщо орендуєте роками, його вам просто віддадуть. Крім великої техніки є й такі «дрібниці», як блендери, м'ясорубки, хлібопечі й навіть кавомашини. І ще: все, що зіпсується, міняють безоплатно. Ціни помірні. Скажімо, невеличкий холодильник обійдеться за 340 грн./місяць, а мікрохвильовка – усього за 140 грн.
Адреса тут.

RENT A BRAND
Тут понад 1000 суконь від сотні найвідоміших світових брендів – хочете «Валентино», хочете «Ніну Річі». Будь-яке можна взяти в оренду, якщо треба, щоб подружки і гості якогось пафосного заходу чи весілля вмерли від заздрощів. Коштує від 5 до 15 відсотків вартості самого вбрання. Виходить не дешево, але ж і сукні – справжні, жодних підробок. Та ще й персональні шопінг-гіди й стилісти підібрати допомагають. До речі, можна вдягнутися, сфотографуватися і піти – такі фотосесії на пам'ять тут теж пропонують.
Адреса тут.

Oh My Look!
Цю мережу вже давно знають як «три в одному» – святковий образ «під ключ». У салонах сервісу можна взяти сукню напрокат (не лише вечірню на весілля, а й коктейльну для якоїсь бізнес-афтепаті, як модно зараз казати), тут же зробити зачіску і макіяж (є окремий «бьюті-бар», це теж модно зараз) і одразу фотосесію у спеціальній фотозоні (ще одне модне слово). Одним словом, тут все модне, а послуга шалено популярна, особливо напередодні випускних і свят, новорічних теж.
Адреса тут.

City Space і «Тетрісбокс»
Де взимку тримати гумовий човен чи скутер, а влітку – шубу? Куди на час ремонту чи переїзду подіти меблі? Як позбутися зайвих речей, але не на завжди, а лише на якийсь період? У сервісах тимчасового збереження речей. У комірках або – цивілізовано – в «індивідуальному боксі на складі». Під охороною, з належними протипожежними та кліматичними умовами. Ключ від «сховища» маєте лише ви, доступ – цілодобовий. Фірми, що пропонують подібний сервіс, різняться місцем розташування і, незначно, розмірами боксів. Ціни майже однакові.
Адреса тут і тут.

Рубрика: 

Новини партнерів