Марки суто чоловічої білизни в Україні теж є, виявляється. Поки що віднайшли чотири, але все одно – не кельвіном кляйном і китаєм єдиними. Наші кращі і, як завжди, дотепні: запевняють, що українське спіднє (цитуємо) «не натирає самі знаєте де, діагональний шов ззаду запобігає забиванню самі знаєте куди, тонкі, не впирають з одежі, від прання не змінюють колір, добре носяться». Ціни від 150 гривень за пару, продають поштучно і наборами. 
Отож, якщо ви, україночки, купуєте білизну не лише собі, а й чоловікові чи синам, то от вам список.

Regata Club
Марка створена в 2015 році двома друзями: Євгеном Алєксєєвим та Олександром Матяшем. Олександр проходив службу в зоні АТО в складі добровольчого батальону і в один з перших днів йому натерла білизна нижче поясу та вище колін. Тоді і виникла ідея створити білизну яка б не натирала у надскладних умовах. Так хлопці виробили першу комерційну партію – «мєга-труханів», як вони їх називають, з натуральної бавовни. За два роки вже продали понад 6 000, а ще почали випускати трекінгові шкарпетки – оцінять ті чоловіки, які багато рухаються.
Подивитись можна тут.

 

= = = = = =
Gachi

Гачі – по-закарпатськи штани або спідні брюки. Зрозуміло, чому закарпатський виробник обрав цю назву. Кожна пара трусів розкроєна, зшита та запакована саме на місцевих просторах і для тих, хто любить простір навіть у білизні. Шиють широкі класичні сімейні труси або шорти-боксери, по-модному. Теж повністю з бавовни і з ширінкою на ґудзиках.
Подивитись можна тут.

 

= = = = = =
M8mate

Називають себе «українською чоловічою білизною ручної роботи» – бо одну пару шиє окремий майстер, а не конвейер. Створив марку теж чоловік – Богдан Зінченко. Назва походить від mate [скорочено m8] – англійською «приятель». І труси мають бути вірним чоловічим другом) Відшивають обмежену кількість кожної моделі: максимум 10 штук в одному розмірі, тож, це ще й ексклюзив.
Подивитись можна тут.

 

= = = = =
OlaNoche 

Власне, білизну шиє дівчина, і жіночу білизну теж. А от чоловіче спіднє робить дизайнерським: труси з принтами, здебільшого фасони плавок, теж з бавовни і майже в одиничних екземплярах. Аби чоловік відчував себе єдиним і неповторним)
Подивитись можна тут.

Фото Regata Club, Gachi, M8mate, OlaNoche

Новини партнерів

?