Дитячий кінофестиваль оголосив дати і обрав посла.

VІІ Чілдрен Кінофест пройде в Україні з 29 травня по 7 червня 2020 року та охопить понад 20 міст. У жовтні в рамках фестивалю був оголошений Четвертий конкурс дитячих короткометражних фільмів, участь у якому можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Десять найкращих фільмів будуть показані в містах-учасниках фестивалю 6 червня. Дедлайн подачі конкурсної роботи – 26 квітня 2020 року включно.

Протягом року в рамках кіноклубного проєкту «Кіноклуби» усі охочі можуть отримати стрічки з програми «Чілдрен Кінофесту» минулих років для безкоштовної демонстрації у школах, бібліотеках та вільних просторах.

Щороку фестиваль підтримує Посол, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Послами фестивалю у різні роки були співаки Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

стрічки й книжки з мого дитинства зробили мене тим, хто я є

Почесним послом фестивалю цього року став музикант, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. «Скільки я себе пам'ятаю, любив кіно і мультики. Любив їх малим у кінотеатрах і терпів, коли закінчаться новини по тв. Вважаю себе кіноманом і, водночас, зовсім не знаюсь на кіно. Єдине, що я знаю напевне – стрічки й книжки з мого дитинства зробили мене тим, хто я є. Мої вчинки, продиктовані вчинками героїв дитячих фільмів, мої, часом утопічні, мрїї, схожі на їх мрїї. За роки вже дорослого життя на самоті та гастролей, сформувався мій смак до певних жанрів, і я не уявляю ким би був без них, чи написав би бодай щось. Саме тому я маю за честь підтримати цю чудову ініціативу! Не зупиняйтесь ніколи: «маленькі ми» чекають на це чудо, і відчайдушно хочуть натхнення, сміху, сліз і просто кольорового щастя під назвою – кіно», – коментує свою участь у фестивалі Андрій Хливнюк.

Генеральні партнери фестивалю: Державне агентство України з питань кіно, ОТП Банк Україна
Партнери: Київська міська державна адміністрація, Мережа кінотеатрів “Київкінофільм”, Гете Інститут, Посольство Швеції в Україні, Французький інститут, Британська Рада в Україні
Благодійний партнер: Фонд «Таблеточки»
Медіапартнери: Фокус, Теленеделя, Освіторія Медіа, WoMo, Розвиток дитини, Колобок, НУШ, Kinowar
Генеральний телепартнер: Піксель TV
Радіопартнер: RadioKids

Рубрика: 

Новини партнерів