Сонцезахисні окуляри з дерева та з «витинанками» від українських марок. Не сувенірні, а на кожен літній день.
Різних форм, навіть з діоптричними чи кольоровими лінзами – знайшли собі замість турецько-китайського пластикового «ширпотребу» і страшенно задоволені) Бо не такі ж, як у всіх, а за якістю не поступаються ні рейбанам, ні авіаторам, ні прадам) Більше того, наші марки – їх поки три – роблять кожну пару вручну, дають гарантії і фірмові торбинки чи футляри для зберігання.

 

Оchechi. Марку створила телеведуча та продюсер Марися Горобець. Запевняє, що очечі захищають і від сонячних променів, і від недоброго погляду – на них вирізьблені українські символи-обереги. Можуть зробити й іменне гравірування на внутрішній дужці. Для оправи використовують венге, горіх, клен, покривають бджолиним воском. До цьогорічного літа марка випустила колекцію з блакитними та зеленими лінзами.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Blackwood. Одеська марка, яка вже має магазинчики в шести українських містах і пропонує понад тридцяти моделей окулярів саме з дерева різних порід. Вони просочені натуральними маслами та вологопоглинаючим воском, не бояться води і не деформуються з часом. Лінзи ставлять поляризовані із захистом UV-400. 
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Woodfarm. Запорізька марка, яку заснували два ентузіасти Іван Дубовський та Поліна Артюх. Створюють не лише окуляри з дерева, а й різні аксесуари. Використовують наш бук і африканське дерево сіпо, принципово його не фарбують, залишаючи природні колір і текстуру – кожен виріб виходить неповторним. Можна замовити з сонцезахисними лінзами, можна з діоптрійними і їх, до речі, можна міняти – конструкція окулярів це передбачає.
Ознайомитися можна тут.

Новини партнерів

?