Для тих, хто хоче вразити рідних чимось авторським і неповторним.

Саме таке створюють українські майстри з платформи Crafta.ua – кожна річ ручної роботи і, без перебільшення, з частинкою душі. Інакше не буває, коли людина власноруч випікає імбирне печиво чи вирізає гребінь з деревини.

Подарунки для малечі
Ідей на платформі безліч, але саме як новорічний подарунок буде символічним адвент-календар: кожного дня дитина відчинятиме по одному віконцю, за яким на неї чекатиме маленький подаруночок – скарб, завдання чи солодощі.
До речі, солодощі наші майстри теж роблять чудові: наприклад, авторське імбирне печиво у формі казкового єдинорога, ялинки, чарівного будиночка з натуральних продуктів і безпечної глазурі.
Такі ж неймовірні форми у 3D пазлів з дерева – є автомобілі, будиночки, звірята. Їх ще й можна розфарбувати в улюблені кольори і потім складати у вігвам для ігор – мрія всіх дітей. Теж є на платформі.

 

Подарунки для себе та подруг
Ви ж були гарними дівчатами весь рік, егеж? Тоді заслуговуєте на авторські аксесуари зі шкіри : візитниця, гаманець або сумка-клатч. Ще всі дівчата оцінять дерев’яну підставку для вина, аби потім за келихом обговорити і подарунки, і новорічні свята. Сподобається також флораріум – композиція із живих квітів в прозорому геометричному кашпо.

 

Подарунки для чоловіка
Нині багато чоловіків відпустили стильні бороди та ретельно їх доглядають. Якщо ваш чоловік теж з бородачів, то зрадіє компактному гребеню для бороди та вус – завдяки закритій конструкції він не забруднюється та не чіпляється за інші предмети в сумці.
Для чисто виголених чоловіків безпрограшними будуть наручний годинник з якісним швейцарським механізмом, картхолдер чи стильний чохол для навушників – щоб не дратувався, вічно їх розплутуючи.

Новини партнерів