Аби не бути схожою на героїню Джулії Робертс у славнозвісній «Кралечці». 
Гарні ж чоботи, і модні зараз, але чомусь часто наші дівчата мають у них вигляд, м’яко кажучи, неоднозначний: спідниці, короткі «до самісінького лиха», які аж тріщать від сідниць, колготи-лайкра та ще й з візерунками, коротенька шкіряна курточка і обов’язково топик. Ніби йдуть з кастингу тієї ж «Кралечки». А могли ж одягнутися стильно! Як саме, спитали у Ольги Леоні, професійного стиліста і власниці імідж-студії "New Style".

«Ботфорти, справді, неоднозначна річ, в них дуже легко у буквальному сенсі перейти межу між ефектним образом і вульгарним», – відзначила Ольга. Порадила два «не»: не одягати з відвертими речами – сукнями чи спідницями, що обтягують, з декольте чи глибокими розрізами. І не носити з колготами в крапинку, візерунки чи яскравих кольорів: ідеально з однотонними цупкими темними колготами. Дотримуючись цих правил, з ботфортами можна скласти не один стильний комплект. Ольга Леоні запропонувала нам шість!

Варіант 1. Ботфорти + джинси-скінні. Доповнити можна об’ємними чи видовженими светром оверсайз, блузкою-тунікою чи сорочкою.

 

Варіант 2. Ботфорти + шорти з цупкої тканини.

 

Варіант 3. Ботфорти + сукня. Краще довжиною до коліна і вище і вільного крою, пряме чи А-силуету, без зайвих вирізів і декольте.

 

Варіант 4. Ботфорти + міні-спідниця. Але спідниця повинна теж дуже вільно сидіти, нічого не обтягувати, прийнятний також А-силует чи асиметричний крій. Верх одягайте максимально простий і скромний.

 

Варіант 5. Ботфорти + спідниця-міді. Спідниця має перекривати чоботи так, щоб не було видно голих ніг, а весь комплект здавався максимально лаконічним і спокійним. Тоді в ньому доречно вийти і на роботу в офіс.

 

Варіант 6. Ботфорти + сукня-светр. І що об’ємніше та грубіше в’язання, тим цікавіше таке поєднання.

 

Верхній одяг може бути будь-яким: пряме пальто, класичне з поясом чи кейп. Вдало поєднується з пальтом оверсайз чи короткою об’ємною шубою з довгим ворсом. Зовсім не обов’язково, щоб пальто досягало чобіт, воно цілком може їх перекривати.
Тож відкриваємо шафу!

Новини партнерів