Нова реальність, рушійні тенденції і виграшні можливості.
Їх проаналізувала людина, яка працює з українським бізнесом вже понад 15 років, допомагає компаніям різного масштабу налагоджувати комунікації і вибудовувати ефективні маркетингові стратегії.

Важливими стають роз’яснювальна робота, психологічна підтримка працівників, котрі продовжують працювати в офлайні

І ця людина – не якийсь поважний серйозний гуру в строгому діловому костюмі, а мініатюрна, енергійна, жіночна україночка – Оксана Тодорова, президентка Асоціації корпоративних медіа України, письменниця, авторка бізнес-книжок. Пані Оксана, окрім величезного бізнес-комунікаційного досвіду, має ще й дивовижне бізнес-чуття, не дарма за її консультаціями звертаються навіть ті самі поважні бізнес-гуру. Спеціально для «Україночок» вона розповіла, що чекати малим і середнім підприємцям (а це третина наших читачок) як від нинішнього карантину, так і від його «уроків».

Оксано, як бізнес переживає карантин, які зміни у роботі ви бачите?
Наша громадська організація спілкується з великою кількістю бізнесів. Що ми бачимо? Офіси великого бізнесу перейшли на дистанційну роботу. Важливими стають роз’яснювальна робота, психологічна підтримка працівників, котрі продовжують працювати в офлайні. Компанії створюють канали добрих новин, з яких можна почути, прочитати поради, як підвищити імунітет, покращити емоційний настрій. Ті бізнеси, які взагалі зачинилися, наприклад, ресторани, продовжують нагадувати про себе прямими ефірами, добрими справами. Хтось годує лікарів, запровадив лайфи з приготування цікавих рецептів. Ми бачимо, що навіть у такий скрутний час лідери думок не складають руки, беруть участь у добрих соціальних проєктах, працюють над зміцненням персонального бренду. Яскравий приклад – ресторатор Савва Лібкін.

два роки тому я написала книжку «Майбутнє: тренди та ідеї». І зараз ми бачимо, що криза прискорює прояв цих трендів

Так, ми теж бачимо цю тенденцію. А якими справами займаєтесь ви?
Наша мета зараз – допомогти в обміні досвідом між великим і середнім бізнесом. Щоб ті лайфхаки, які отримують міжнародні компанії з хед-офісів в Європі, розробляють на мозкових штурмах, можна було адаптувати і в інших компаніях, а не вигадувати велосипед. А також, щоб ідеї малого та сімейного бізнесу були поширені та інтегровані для виживання компаній різного масштабу.

Я особисто відстежую корисні онлайн-заходи для підприємців. Роблю самарі, розміщую тези, щоб поширювати важливі знання.

У цей час дуже важливо підтримувати згуртованість і переживати скрутний період разом. Наприклад, ми пройшли великий марафон для 10 тисяч підприємців «Біг мані», який складався з 10 ефірів і налічував три десятки спікерів.

Зараз розпочався великий міжнародний Антикризовий Марафон, який проводить компанія PLASKE. Кожен ефір веде Інесса Платонова, натхненниця і CEO PLASKE Academy. Вони запросили фахівців з різних країн. Найяскравіші ідеї народжуються на стику технологій, на перехрестях галузей і світоглядів. На марафоні обговорюються нові інструменти в діджиталізації, мотивації, нові підходи та принципи інтеграції, зміни в законодавчій базі, ідеї колаборацій, оптимізації фінансового управління. І я впевнена, що слухачі цього онлайн-заходу згенерують багато нових життєдайних ідей для свого бізнесу.

Важливо продовжувати навчатись. Наприклад, два роки тому я написала книжку «Майбутнє: тренди та ідеї». І зараз ми бачимо, що криза не скасовує, а навіть прискорює прояв цих трендів. За кілька місяців ми можемо пройти шлях десятиріччя.

Зараз співробітники компаній проходять дистанційне навчання, потім обговорюють почуте, впроваджують зміни в роботу. Треба мислити і навчатись, щоб зменшити ентропію, бути більш виваженими і готовими до змін. Щоб виходити із шаблонного стилю поведінки і автопілоту. Ми також підтримаємо челендж швидкомовок «Швидкий тиждень» від Світлани Василенко, на якому можна прокачати дикцію. До речі, приєднуйтесь!

кожен повинен бути кризовим менеджером, змінювати план, щодня вмикати мозок

Дякую! Що буде змінюватись найближчим часом?
З того, що буде мега-актуальним, – це діджиталізація робочих процесів. Створення нових продуктів чи тематичних наборів, які можна замовити онлайн для себе та рідних з безкоштовною доставкою до дверей. І ми бачимо, що потроху компанії це почали впроваджувати.

З таких не дуже приємних речей, про які розповідають колеги, – це виявлення працівників, які не відповідають вимогам сьогодення. Десь близько 30-35% співробітників на дистанційній роботі показали свою справжню завантаженість. Тому що одна справа фізично кожного ранку приходити в офіс, в якому є багато спілкування, кава, соцмережі, а зовсім інше – чіткі результати роботи без усіх цих «рюшиків». І виявилось, що насправді в сухому залишку частина команди є баластом. Також змінилися вимоги до керівників, кожен повинен бути кризовим менеджером, змінювати план, щодня вмикати мозок, підтримувати моральний дух команди в режимі онлайн. Без зайвих слів, чітко та послідовно підтримувати рівень енергії в належному стані. Отже, стає важливим вміння мислити, говорити, надихати саме онлайн і ефективно працювати у ситуації невизначеності.

підключаємо гумор, креативне мислення та продовжуємо працювати!

Які висновки можна вже зробити?
Думка, яка звучить зараз рефреном – карантин і криза — це час для очищення. Дуже вдала метафора бізнесу – це корабель. Коли він йде морем, до нього прилипають мушлі. І треба очиститись від проектів, які неактуальні, від напрямків, які треба було вже давно закрити. Але ми цього не робили. Може так спрацьовувала людська жадібність чи не вистачало часу й фокусу уваги. Так, ми не робили це у сприятливий час, а зараз це буде зроблено примусово, тому що надзавдання для кожного бізнесу тепер — вижити, підтримати і зберегти ядро команди, зробити внесок у соціальні проекти, проявити громадську позицію. Дарвін колись сказав: «Виживе не найсильніший і навіть не найрозумніший, а той, хто встигне швидко пристосуватись». Чого я всім нам, друзі, щиро бажаю.

Оксано, цікаво! А хто вас надихає?
Мене особисто надихають два літературних персонажі. Це Маленький Принц, який радив прокинутись і одразу прополоти баобаби. А також Барон Мюнхгаузен, який витягнув себе (разом з конем!) з багнюки. Отже підключаємо гумор, креативне мислення та продовжуємо працювати. Бажаю всім нам здоров’я, наснаги та гарного настрою!

Рубрика: 

Новини партнерів

?