Початок 2019 року несе два затемнення, які проявлять найважливіше і найпотаємніше.
Це той час, коли хороше покращиться, а погане підштовхне до кардинальних змін. Як каже наша консультант астролог Поліна Віннік, січень буде схожий на відому казку про чарівний сад, де справджувалися думки людини: поки вона думала про хороше, отримувала лише хороше, тільки-но страхи брали гору, і з людиною починали траплятися негаразди. Перший місяць нового року, як той сад, просіюватиме і посилюватиме наші думки та бажання. До цього спонукатимуть ще й два затемнення.

6 січня відбудеться водночас Сонячне затемнення і перший місячний день. О 3:42 треба запланувати найважливіше на місяць, але до 13 січня за доленосні справи чи серйозні рішення краще не братися – святкуємо, насолоджуємося канікулами, родиною, гостями – це найкраще, що можна зробити за кілька днів до і після затемнення.

Наступне – Місячне – буде 21 січня о 7:13. Це хороший привід попрощатися з тим, що вже віджило і висить на шиї, наче баласт. Добре навіть написати на листочку все, чого хочеться позбутися, і в час затемнення спалити.

 

Венера, планета кохання та грошей, у 2019 році переходить із Скорпіона в знак Стрільця, що зробить ці дві сфери більш стабільними

По суті, це все, що варто зробити у січні: відпочивати, мріяти, «скинути» старе. Місяць затемнень іншому не сприяє. Хоча сам 2019 рік має бути дуже діяльним: він розпочався в хороший 24 місячний день – день закладки основ у прямому і переносному сенсах ще з часів Древнього Єгипту: в 24 місячний день там закладали фундаменти пірамід. Окрім того, цьогоріч Венера, планета кохання та грошей, переходить із Скорпіона в знак Стрільця, що зробить ці дві сфери більш стабільними, а наше ставлення до них розважливішим.

Добрі дні для справ: 3-4, 9-11 (до 16:25), 15-16, 18, 25-26, 29 (після 16:30), 30 січня.
Стригтися добре: 15- 16, 22-23, 25-26 січня.
Йти до косметолога на чищення чи робити епіляцію краще на Старому місяці: з 1 до 5 і з 25 по 31 січня.
Манікюр, педикюр: 5-6 січня.

Беремо все це до уваги, але віримо, що попереду весь 2019 рік – лише хороше, добре, світле.

Іллюстрації: репродукції картин Альфонса Мухи

Рубрика: 

Новини партнерів