Останній місяць літа змусить поставити останні крапки над «і». 
Він, за прогнозами нашого астролога Поліни Віннік, буде наче той «контрольний вистріл» у намірах, стосунках, самопочутті теж. Там, де тривалий час було «тонко», у серпні, скоріш за все, нарешті «порветься». Але драматизувати не варто: треба сприймати цей період, як можливість налагодити проблемні ділянки життя або попрощатися і обнулитися.

Серпень, нагадує Поліна Віннік, «штормитиме» ще й через три «астроподії». 
Перша: у серпні «Ліліт перейде з Козерогу в знак Водолія». В перекладі на нашу земну мову це означає, що всім раптом захочеться різких змін і свободи. В такі моменти, якщо вони все ж трапляться, краще зупинитися і задуматися, заради чого ці зміни – від чогось чи для чогось. Якщо хочеться свободи ВІД (наприклад, від сім'ї), толку буде мало, а проблем багато. Якщо змін прагнемо ДЛЯ (скажімо, для можливості більше відпочивати), то й ресурс з'явиться, повірте.

Увесь серпень краще утриматися від доленосних рішень і не починати нічого важливого

Друге: у серпні тривають ретроградні періоди Меркурія (до 19 серпня) і Марса (до 27 серпня). А це означає: уважність з документами, жодних серйозних покупок чи кроків, завершуємо старе, не починаємо нового.

Третє: 11 серпня о 12:46 відбудеться Сонячне затемнення. Це ще й перший місячний день. А це означає, що можна і треба планувати цілий рік вперед, але щиро і лише з позитивним настроєм.
Запам'ятали? Увесь серпень краще утриматися від доленосних рішень і не починати нічого важливого. У крайньому разі, каже Поліна Віннік, посилаючись на місячний календарь Олени Осіпенко, робити це 2 серпня (після 11:15), 6, 15, 16 (після 12:00), 17, 19 (до 15:10), 20 (після 16:15), 21, 22 (до 19:30), 23 (до 17:15), 24, 27 серпня.

Стригтися добре, коли Місяць у Леві та Діві: 4-6, 10, 12-20, 24, 31 серпня.
Йти до косметолога на чищення чи робити епіляцію краще на Старому місяці: з 1 по 11 і після 26 серпня, крім 8-11 та 27-28.
Фарбувати волосся, робити маски, процедури для краси радять на Молодому місяці: з 11 до 26 серпня.
Манікюр, педикюр: 21-23 серпня.

Одним словом, україночки, всі у відпустку – подалі від всіх цих прогнозів:)

Фото з відкритих джерел, ілюстрація Virginia Di Giorgio

Рубрика: 

Новини партнерів