«Повеселять» і два затемнення, і китайський «новий рік» Собаки. Головне справді сприймати все з посмішкою. 
А як інакше: лютий починається із місячного затемнення – щедрого на різні несподіванки, 15 лютого відбудеться Сонячне затемнення, 16 – китайський новий рік –­ Собаки. Як каже астролог Поліна Віннік, посилаючись на астрокалендар Олени Осіпенко, місяць буде знаковим. Затемнення, як оголені дроти, діють на всі погані наміри і нечистих людей, і багато з них покажуть своє справжнє обличчя. Тому варто спокійно спостерігати, нічому не дивуватися і, головне, не лізти у сварки, не намагатися комусь щось доводити: побачили, зробили висновок, відійшли від «доброзичливця» подалі. Собака теж вміє здирати маски, тому не лише лютий, а й увесь «китайський рік» принесе багато викриттів, а заодно навчить дослухатися до своєї інтуїції.

Вмикаємо її просто зараз, у так званий «коридор затемнень»: з Місячного по Сонячне, тобто – дивимося абзац вище – з 1 лютого по аж 18-те, з запасом. Поліна Віннік радить утриматися від дорогих покупок, нових справ, навіть не варто приймати пропозицію руки і серця, якщо така, звісно, буде в День закоханих. Пококетуйте і візьміть паузу «подумати», бо цьогоріч 14 лютого поганий день для кардинальних рішень.

Взагалі, у коридорі затемнень кардинальних рішень краще не примати. Лише у Молодик 15 лютого з 23:07 до 24:00 можна намітити плани і потрошки щось робити для їх здійснення. Але продумано, спокійно – в лютому жодної метушні та несамовитого рвіння. І з доброю посмішкою:)

 

Стригтися добре, коли Місяць у Леві та Діві: 1 (до 13:00), 2, 5-6, 21, 24, 27-28 лютого.
Йти до косметолога на чищення чи робити епіляцію краще на Старому місяці: з 4 до 15 лютого. 
Фарбувати волосся, робити маски, процедури для краси радять на Молодому місяці з 16 по 28 лютого.
Манікюр, педикюр: 11-13 лютого.
Прати і прибирати краще на Старому місяці з 1 до 15 лютого.
Нові справи краще починати на Молодику: 18 (після 14:05), 19-21 (до 18:40), 24 (після 11:30), 25-28 лютого.

Ну, ще місяць і весна, дівчата)

Рубрика: 

Новини партнерів