Весь місяць наші гроші і стосунки залежатимуть від «захцянок» трьох планет.
Від Венери, яка «розпоясалася» ще в жовтні, Меркурія, який знову «заретроградить» у листопаді, і Юпітера, який нарешті нам хоч трошки допоможе. Але про все по порядку...

Як запевняє наш консультант астролог Поліна Віннік, листопад в цілому буде вдалим, якщо ми нарешті візьмемося підчистити ті моменти, які вже давно докучають, заважають нам чи тягнуть нас донизу. Саме до цього й спонукає Венера, яка до 16 листопада триматиме свій ретроградний курс і показуватиме кожному його «перекоси», як і те, що серце не обманеш – ні в коханні, ні в справах. До 16 листопада хороший час розібратися, чому все складається саме так, а не як хотілося б.
Водноча саме через Венеру проекти йтимуть тугувато, гроші затримуватимуться, стосунки ускладнюватимуться. Тому зберігаємо спокій, менше витрачаємо, а весілля, заручини, косметичні операції, великі покупки взагалі відкладаємо до грудня.

Точніше, до 6 грудня: до цього дня (починаючи з 17 листопада) капризуватиме ретроградний Меркурій – він вступає у зворотній рух. Ці три тижні будуть повні сюрпризів: все таємне може стати явним, зростають ризики серйозних помилок у документах, прийняті рішення потім з великою ймовірністю виявляться неефективними. А значить, посилюємо уважність, не робимо різких рухів і висновків, не хитруємо.

У листопаді посилюємо уважність, не робимо різких рухів і висновків, не хитруємо

Трошки полегшить листопад Юпітер, наш помічник у реалізації цілей. З 6 листопада він перейде у знак Стрільця і щось таке увімкне у всесвіті, що спростить нам шлях до задуманого, до вивчення нового, навіть посприяє у пошуку кращої роботи – майте на увазі всі, хто вже десь розмістив резюме.

А 7 листопада о 18:02 – в Молодик – всі свої плани, зокрема, й на нову роботу, якщо такий є, записуємо у список – щоб в голові впорядкувати і щоб зірки допомогли планомірно все виконати.

Добрі дні для справ: 1 (після 12:40), 2, 5, 9, 17, 19, 24, 27-28 листопада.
Стригтися добре, коли Місяць у Леві та Діві: 1, 2, 3, 4 (після 11:00), 5, 7, 9- 10, 14-15, 16, 21, 23-24, 27-30 листопада.
Йти до косметолога на чищення чи робити епіляцію краще на Старому місяці: 1-7 і 23-30 листопада. 
Фарбувати волосся, робити маски, процедури для краси радять на Молодому місяці: 7-23 листопада. 
Манікюр, педикюр: 11-13 листопада.

Ну, україночки, з останнім місяцем осені:) Нехай він буде лише з приємними сюрпризами. 

Фото з відкритих джерел, а також репродукції картин Альфонса Мухи

Рубрика: 

Новини партнерів