Чекають два затемнення, два ретрогради і одна «петля зворотнього зв’язку».
Але не все так страшно:), запевняє наш астролог Поліна Віннік. Головне, правильно все сприймати, підготуватися і спрямувати всі ці «астроподії» собі на користь.

Липень – це такий собі місяць-бумеранг, він весь, наче згадана петля зворотнього зв’язку – все вертатиметься по діям нашим. Тому краще пригальмувати активність, глянути на себе збоку, виправити помилки, розчистити свій життєвий простір і відпустити те, що може нам нашкодити.

Тим паче, що саме з липня розпочинає свій ретроградний шлях Марс, а з 26 липня ще й Меркурій. В астрології це має якийсь дуже багаторівневий вплив, а якщо по-простому, то цілий місяць утримуємося від нових справ і тихенько доробляємо старі. Добре перевіряємо документи, зважаємо на кожне рішення, доленосних не приймаємо, великих покупок не робимо. Вдало підуть ремонт і реконструкція.

Липень найкраще використати для відпустки: відпочивати і не робити нічого важливого

13 липня о 6:01 відбудеться Сонячне затемнення, він же 1-й місячний день. Тому, радить Поліна Віннік, посилаючись на місячний календар Олени Осіпенко, в цей час найкраще сісти і скласти плани на рік вперед. Все має збутися, затемнення підсилить дію.

27 липня о 23:22 відбудеться Місячне затемнення. І в цей час вже краще скласти список минулих страхів і помилок, записати і спалити – вони точно мають скінчитися!) Знову ж таки, затемнення підсилить.

Стригтися добре, коли Місяць у Леві та Діві: 1, 7 (після 15:50), 8-10, 14, 16-17 (до 13:50), 18-23, 28-29 липня (до 12:25).
Йти до косметолога на чищення чи робити епіляцію краще на Старому місяці: з 1 по 12 і після 27, крім 3-4, 12-13, 30-31 липня.
Фарбувати волосся, робити маски, процедури для краси радять на Молодому місяці: з 13 по 27 липня.
Манікюр, педикюр: 25-26 липня.

Одним словом, у липні всі йдемо на канікули)

 

Фото з відкритих джерел, ілюстрація Virginia Di Giorgio

Рубрика: 

Новини партнерів