У Києві пройшла гучна презентація соціально-провокаційного проекту «Антиейджизм. Вік не має значення».

Авторкою проекту є фотографиня Trisha, в ньому знялися ню українські селебріті Ольга Сумська, Ірина Білик, Діма Коляденко, Монро, Василиса Фролова, дует Анна-Марія, Катя Бужинська, Анна Добриднєва. Вперше розмістили експозицію в інноваційному івент-просторі PMHUB в рамках перемоги в конкурсі PMHUB Pitch. Гостями презентації стали Ольга Сумська, Діма Коляденко, дует Анна-Марія, Катя Бужинська, Анна Добриднєва, Поліна Ткач, Серж Смолін та Серж Пайє, Олексій Гладушевський, Сергій Костецький та інші.

зйомка «Антиейджизм» — це перший крок до формування нового соціального тренду на сексуальне тіло у будь-якому віці

Мета фотопроекту — показати красу, свободу, сміливість і сексуальність поза часовими рамками і стереотипами, навчити приймати і любити себе в будь-якому віці. Перша частина проекту «Антиейджизм» була знята в лютому. Тоді в об'єктиві Trisha з'явилися дев'ять дівчат — група подруг «Стильні Бабочки», як вони себе називають. У продовження фотоісторії ідею підтримали українські селебріті, які роздяглися для зйомки Trisha.

«Після виходу першої частини проекту я почала отримувати десятки листів подяки від жінок 40-60+ років, і вони всі хотіли приєднатися. Мій світ перевернувся, — ділиться Trisha. — Проект викликав резонанс, і тут же було прийнято рішення знімати другу частину з українськими знаменитостями».

За словами фотографа, зйомка «Антиейджизм» — це перший крок до формування нового соціального тренду на сексуальне тіло у будь-якому віці і розвитку толерантності до вільної демонстрації тіла, незалежно від цифри в паспорті.

Фотовиставка триватиме до 9 жовтня у просторі Dialog Hub. Вхід безкоштовний.

«Сексуальність жінки не згасає з віком, вона розквітає новими барвами, більш глибокими і наповненими, — розповіла Ольга Сумська. — Проект «Антиейджизм» просто необхідний сьогодні, як твердження зрілої краси!»

Команда творців «Антиейджизм» дякує друзям проекту — незалежній делегації українських жінок в ООН, компаніям «SHIK Cosmetics», «DES.FLEURS», «FitnessFood», «ЛЕГІОН-СТРОЙ», фотостудії «Жовтий Кролик», українському бренду «MilGor», мережі фітнес-клубів «Malibu» і простору PMHUB — які підтримують його цінності і допомагають показати виставку Trisha ще більшій кількості людей.

Презентацію відвідали як учасниці виставки, так і відомі в Україні жінки, а також редакторки онлайн-журналу "Українки" Віта Пасічник, Вікторія Шапаренко, Марина Мелехова.

Фото: @nataly_photographer

Рубрика: 

Новини партнерів

?