Чому вона з'являється і що робити? Крім переїзду в теплі краї:)
На жаль, з'являється у дедалі більшої кількості людей і вже навіть не при «полярних» -30, а й коли температурна позначка спускається ледь нижче нуля. З'являється на відкритих місцях: руках, шиї, обличчі і виглядає не дуже естетично – наче копивниця або лущені почервонілі ділянки. Як їй протидіяти, розпитали у лікаря дерматолога-косметолога, засновниці косметологічного центру KeyMed by dr.Tatiana Kobets Тетяни Кобець.

Шкіра завжди реагує на холод через збільшення у крові рівня кріоглобулінів. Це може бути звичайна короткочасна реакція почервоніння – румянець на морозі, який у теплому приміщенні зникає за кілька хвилин. Але може бути й алергічний прояв, який тримається тривалий час – аж до кінця морозів, якщо не вживати запобіжних заходів. Причому найчастіше алергія на холод з'являється у людей із зниженим імунітетом, у тих, хто нещодавно перехворів на застуду чи має хронічні захворюваня печінки – внутрішні збої роблять організм вразливішим.

Тому як тільки ви побачили прояви алергії, бажано передусім проконсультуватися з алергологом – він порадить ефективні антигістамінні препарати. А для того, щоб алергія не виникала і швидше зійшла, є лише два способи.
Перший: обов'язково захищати відкриті ділянки тіла теплим одягом – рукавицями, шаликами.
Другий: обов'язково наносити на шкіру перед виходом на вулицю спеціальні захисні креми проти холоду – на них завжди є надпис cold creme або "проти холоду".
Не нехтуйте цими простими порадами і залишайтеся красивими та здоровими:)

 

Новини партнерів