Анастасія Іванова представила нову колекцію суконь.

Вже десять років поспіль українська дизайнерка, випускниця знаменитих Instituto Marangoni Paris і Fashion Institute of Technology New York створює неймовірно жіночні образи. На її рахунку 37 колекцій, 17 модних показів, понад 1000 фасонів, і от для наступного сезону Spring|Summer 2020 Анастасія Іванова презентувала 36 вечірніх та коктейльних суконь.

Саме у сукні ми розкриваємо своє справжнє призначення: надихати, захоплювати, творити

Лаконічні і водночас вишукані, стриманих кольорів (переважають білий, чорний, синій), з авторськими аксесуарами і взуттям, сукні від бренду ANASTASIIA IVANOVA стануть справжньою окрасою кожної з нас. «Ця колекція особливо важлива для мене, – зізналася Анастасія. – Вона з ексклюзивних тканин, у ніжній гамі, її силуети ще більше підкреслюють жіночу граційність і тендітність. Адже сукня – це енергетичне вбрання. Саме у сукні ми розкриваємо своє справжнє призначення: надихати, захоплювати, творити».

казкові шпилі, вечірні вогні, дефіле стильно вбраних красунь – усе це створювало неймовірну атмосферу

Настрій нової колекції підкреслило й знакове місце показу – в самому центрі Києва на монументальних сходах бізнес-центру «Торонто-Київ» з видом на один із символів міста – Миколаївський костел. Його казкові шпилі, вечірні вогні, дефіле стильно вбраних красунь – усе це створювало ще й неймовірну атмосферу. Звісно, показ, на який було запрошено й «україночок», відвідали відомі в Україні жінки: від Наталки Карпи до Світлани Вольнової, від Тоні Матвієнко до Даші Квіткової – усі прихильниці жіночності і суконь від ANASTASIIA IVANOVA.

Рубрика: 

Новини партнерів