Українські артисти виконають хіти з кращого альбому The Beatles

В Україні відзначать 50-річчя з дня виходу альбому ABBEY ROAD легендарної групи The Beatles. Уже цього четверга, 26 вересня, продюсер Павло Шилько збере українських виконавців на триб'ют шоу «Пашина 20ка. Abbey Road Tribute »в Caribbean club.

Виконавці виступлять у супроводі оркестру KASKA records, ведучим вечора стане Павло Шилько

Через півстоліття після релізу культового альбому The Beatles своє музичне прочитання всіх хітів з Abbey Road представлять українські артисти: піаніст Євген Хмара, дует Анна-Марія, Dima Libra, David Axelrod, Вікторія Олізе, Аліна Башкіна, Катерина Морозова, Олександр Лозовський, Beauty Band і учні школи Академія А+. Виконавці виступлять у супроводі оркестру KASKA records під керівництвом Валентина Корнієнко. Ведучим вечора стане Павло Шилько.

Abbey Road – це останній реліз ліверпульської четвірки, записаний в оригінальному складі. Альбом був презентований 26 вересня 1969 року і став найуспішнішою платівкою The Beatles. І сьогодні він залишається одним з найбільш продаваних у світі.

До слова, перший з серії My Tribute Show Павла Шилька відбувся в 2009 році, а за всю історію проекту в ньому взяли участь понад 100 українських артистів, серед яких Іван Дорн, MONATIK, Джамала, Тіна Кароль, THE HARDKISS, Pianoбой і багато інші.

Початок концерту о 19:30. Квитки доступні на сайті caribbean.com.ua

Рубрика: 

Новини партнерів