Інтерв'ю з режисером фільму про прем’єру і подробиці зйомок

Вже з 28 листопада на українські екрани виходить епічна екранізація одного з найуспішніших серіалів сучасності «Абатство Даунтон». Сімейство Кроулі чекає нова грандіозна зустріч – маєток збирається відвідати король Англії разом з дружиною. Нас очікує ще більше інтриг, кохання та неймовірних подій у яскравому продовженні історії, на яку так довго чекали!

Актори та знімальна група були наче одна велика родина

Режисер стрічки Майкл Енґлер поділився подробицями зі знімального майданчика та розповів, чого варто чекати від фільму, який до речі в Україні з'явиться завдяки компанії B&H film distribution.

Неймовірна команда
«Коли я вперше зустрівся з Ліз Трубрідж, продюсеркою серіалу «Абатство Даунтон», вона саме працювала над п’ятим сезоном. А я вже тоді був одним з найпалкіших фанів «Абатства» і міг процитувати буквально кожен епізод. Ліз була вражена моїми знаннями, і її зацікавила ідея режисерства людини із зовсім іншого культурного середовища. Вона вірила, що я зможу подарувати серіалу багато нових ідей. Тож мені випала честь працювати над одним епізодом п’ятого сезону, а потім ще над декількома серіями в останньому сезоні».

«Актори та знімальна група були наче одна велика родина: я відчував, що між ними не існує непорозумінь, усі ставилися один до одного зі щирістю та теплотою. І мене зустріли у такому ж настрої. Я був єдиним американцем на знімальному майданчику і спочатку мені було лячно, що до моїх ідей не будуть дослухатися, але, насправді, усе було навпаки – здавалося, наче ми працювали разом довгі роки».

На глядачів знову чекає безліч інтриг та загадкових таємниць

Нові герої
Імельда Стонтон, Джеральдіна Джеймс, Саймон Джонс, Стівен Кемпбелл Мур, Таппенс Мідлтон та Кейт Філліпс – ці неймовірні актори також приєдналися до нашої команди. Кожному з них вдалося чудово доповнити акторський склад та додати стрічці трохи інтриги. Я відчував, що усі ми із нетерпінням чекали можливості стати частиною цього кінематографічного шедевру».

На що очікувати глядачам
«Усе, за що ви так любите «Абатство Даунтон», є у фільмі: романтика, комедійність, напруженість, відчуття повернення у світ, де кожен має змогу визначити власну значимість у класовому суспільстві. А велична історія, розкішні костюми та місця зйомок, що захоплюють дух, набули ще більшої масштабності. На глядачів знову чекає безліч інтриг та загадкових таємниць.
І навіть попри те, що хронометраж фільму зовсім невеликий, він не залишить вас байдужими. Крім того, ми доклали безліч зусиль, аби фільм був зрозумілим навіть тим, хто жодного разу не дивився серіал».

Британська історія має неймовірну культурну спадщину, чим і досі захоплює увагу глядачів

Труднощі під час зйомок
«Найважчим завданням було зібрати усіх акторів на знімальному майданчику одночасно. Адже багато хто прилітав до Англії з Індії, Нью-Йорку, Каліфорнії, тому іноді вони мали лише декілька днів на зйомки. І нам потрібно було організувати усе так, аби встигнути відзняти загальні сцени з усіма героями».

Секрет успіху
«На мою думку, саме завдяки класичним цінностям закладеним у серіал, він здобув такої популярності. Британська історія має неймовірну літературну, візуальну та культурну спадщину, чим і досі захоплює увагу глядачів. Мені здається, у кожного з нас іноді виникає бажання доторкнутися до величної історії та хоч на мить привідкрити завісу таємниць епохи «Абатства Даунтон».

Епічна історія «Абатство Даунтон» з 28 листопада у кіно!

Рубрика: 

Новини партнерів