У Києві пройде десятиденний «парад планет, комет і чорних дір сучасного мистецтва».
Так «поетично» називають цей культовий фестиваль самі організатори. А коли серйозно, то це – унікальна десятиденна презентація кращих зразків сучасного українського та світового мистецтва.
Цього разу будуватимуть величезний Ковчег і запускатимуть його на концерті "ДахаБраха", покажуть інсталяції художників ARKsquat, запустять музичну програму від Old Fashioned Radio і танцювальні проекти Totem Dance, відкриють лекторій від Музею кіно і ще багато цікавого. Загалом, підрахували у ГОГОЛЬfest, планується 300 подій, 900 артистів з 12 країн. Дійства проходитимуть на трьох локаціях: ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1), Довженко-Центр (вул. В.Васильківська, 1), Театр на Подолі (Андріївський узвіз, 20 б).

 

Програма ГОГОЛЬfest-2017 умовно розділена на Зелену та Червону. Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за фестивальним абонементом, події Червоної програми сплачуються окремо. Найдорожче коштує вхід на відкриття - 150 грн, основні дні - 80 грн. Зрештою, деталі дивіться на сайті ГОГОЛЬfest і не шкодуйте часу та грошей - мистецтво безцінне:)

Рубрика: