Чемпіонка світу, засновниці бізнесів, соцпроектів, ініціатив, заступниця мера і дві телезірки візьмуть участь у Форумі креативних індустрій. 

Форум креативних індустрій, якщо казати образно, – це як безліч окремих різнотемних конференцій в одній, а якщо офіційно – це найкреативніша бізнес-подія, яка проходить в Києві щоосені вже четвертий рік. На три дні до інноваційного парку UNIT.City з’їжджаються фахівці бізнесу, маркетингу, комунікацій, дизайну, кіно і шоу-бізнесу, медіа, технологій та стартапів, соціальних ініціатив тощо і обговорюють усе нове, креативне, що відбувається у світі й Україні.

Цього року Форум Креативних Індустрій відбудеться 19, 20 та 21 вересня і залучить 160 міжнародних та українських експертів і, що важливо, майже половина з них – жінки. Наші круті, дієві, непосидющі, розумні українки – суперпрофі у своїх сферах у форматі лекцій і панельних дискусій поділяться своїм досвідом.

На форумі виступлять фахівчині з усіх сфер – від держуправління до екології

Зрозуміло, що «україночки» долучилися як медіапартнери до такого грандіозного зібрання і, відверто кажучи, ознайомившись зі списком учасниць… розгубилися:) Як встигнути на лекцію кожної? От лише короткий перелік:

Уляна Пчолкіна – Жінка України 2019, лідерка Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю Групи Активної Реабілітації, громадська діячка, телеведуча, чемпіонка світу з пара-карате, фіналістка Міс світу для дівчат з інвалідністю розкаже про інклюзивне суспільство, про важливість рівних умов для всіх.

Леся Нікітюк – авторка ідеї та ведуча проекту Le Marshrutka долучиться до панельної дискусії "Соціально-вагомий контент. Чому він потрібен країні і чи потрібен він аудиторії?»

Яніна Соколова – журналістка, телеведуча розповість про мультимедійний проект "Я, Ніна" і його соціальні складові.

Юлія Федів – виконавча директорка Українського культурного фонду розповість про історію успіху УКФ, розвиток нової інституції в умовах викликів і кризи.

Олеся Веришгора – операційний директор AVOSKA, YES STRAWS, розповість про те, як організувати бізнес без шкоди природі, замість того, щоб вдавати eco-friendly-підхід.

Наталка Гуменюк – голова ГО "Громадське телебачення", розкриє тему “Медіа-Соцмедіа-Влада в епоху постправди".

Оксана Тодорова – президент Асоціації корпоративних медіа України візьме участь в панельній дискусії "Бізнес і митці: тренди та гроші".

Анастасія Образцова – генеральна директорка Директорату креативних індустрій Міністерства культури України, куратор ініціативи Create Ukraine, розкаже, на яких китах тримаються креативні індустрії.

Олена Салата – менеджерка культури, експертка Реанімаційного пакету реформ, громадська діячка, Національний консультант проекту #ЕКСПОРТУЙ розкаже про Експортну стратегію для креативних індустрій на 2020-2023.

Марина Черниш – COO Fablab Fabricator, української лабораторії швидкого прототипування, розкаже про можливості сучасних цифрових, і не тільки, технологій для перевірки та тестування своїх ідей.

Елліна Шнурко-Табакова – директорка "Індекс Сістемс" розкаже про відстеження репутації та антикризові заходи в Інтернеті.

Катерина Жук – директорка Charity Tuner експертка з питань неприбуткової діяльності, медіа-експерт, маркетолог розкриє тему стандартів неприбуткової діяльності як основу розвитку суспільства.

Ольга Михайловська – головний редактор Say-Hi розкаже, чому user-friendly – це не тільки про інтерфейси…

Людмила Гуляєва – засновниця освітнього центру Financial Literacy Hub, експерт у сфері грантів розповість, як залучати гранти на креативні проекти.

Марина Хонда – заступниця голови Київської міської державної адміністрації розповість про креативні комунікації у соціальній політиці міста.

І це лише п'ятнадцять учасниць, а їх ще більше – повний список спікерів (чоловіків теж) є на сторінці Форуму. Причому вони поділяться саме особистими історіями, прикладами, як конкретна креативна ідея, нестандартне рішення, смілива ініціатива допомогли в їхньому бізнесі, стартапі чи суспільству в цілому. Це загалом 86 години виступів, 30 годин нетворкінгу, 6 сегментів бізнес-спіддейтингу, 15 годин контенту Cannes Lions з дев’яти категорій в окремій кінозалі.

В день планується півтора десятка різних лекцій – квиток стартує від 350 грн і придбати його можна тут: http://forum.creativity.in.ua/ – просто натискайте і обирайте на один, два, а краще на всі три дні. Деталі і програма є на сайті організатора – офіційного представництва Cannes Lions в Україні Creativity Days Ukraine. А на фейсбук-сторінці ukrainky.com і на нашому сайті буде повний звіт цього крутого заходу – ми ж медіапартнери, бачите нижче наше лого в переліку тих, хто підтримав Форум Креативних Індустрій? Підтримайте й ви, україночки:)

Рубрика: 

Новини партнерів

?