Білетниці, органайзер для білизни, міні-офіс, маска для сну з ефектом пам"яті, рюкзак-трансформер – знайшли все, що знадобиться в дорозі.

Щоб усі речі в порядку
Тільки лінивий зараз не видає порад на кшталт 10 і один спосіб спакувати валізу. І adme.ru, і навіть Луї Віттон – на його сайті ціла відеоінструкція. Передивилися. Спакували. Не помогло: після бориспільських вантажників всі речі у валізі як після землетрусу – вперемішку. Шкода, що ніхто не порадив їх спакувати додатково – в окремі органайзери.
На organize.in.ua є які хочеш (1). Є цілі набори з торбинками різного розміру – з застібками, ручками. Є прозорі, щоб бачити їх вміст і не перевертати сумку у пошуках потрібної речі. Знайшли такі у Зеленій вороні (2), у Подарунковій лавці (3). На Travel Toys (4) побачили ще й кольорові мішечки.

 

На тих же сайтах надибали «косметички» для білизни, за чашки «вікторія сікрет» тепер можна не переживати – не здеформуються під вагою привезених сувенірів. Вибрати, правда, важко: хочеться і кругленьку, і з кишенькою для прокладок, і з окремими секціями.

 

Є навіть дорожні органайзери для взуття. Здається, нашо – є ж пакети, але в таких мішечках, «папках», кейсах і балетки ціліші, і валіза чистіша. І їх можна прати.

 

У подорожі знадобиться все компактне і функціональне, Наприклад, трансформери рюкзак чи косметичка, які легким рухом руки перетворюються на гаманці. Чи мініатюрний органайзер для прикрас. Знайшли і це на organize.in.ua і Бери-Дари.

 

Щоб нічого не забути, не згубити
Сплутані навушники, зарядки, за якими, мов на гачку, тягнеться все, шо є в сумці – знайомо, правда? Отож, запасаємося штуками, які впорядкують ці вічні «морські вузли» дротів. Вибираємо: катушка для навушників Бери-Дари (1), веселенький чохол Travel Toys – аж 34 варіанти (2), органайзер (3) і гаманець для зарядок (4) Подарункова Лавка.

 

Щоб документи під рукою
Допоможуть білетниці чи, по модному, тревел-кейси. Вибір величезний – від стогривневих з веселого текстилю чи картону (є на Бери-Дари (1), Ухтышка (2) Подарункова лавка (3) Travel Toys (4)) до тисячегривневих із шкіри кольору Tiffani, як у BlankNote (5). Хочете, навіть із власними ініціалами – у Tvoyo Atelier (6) витиснуть. Головне, всередні кишеньки та відділи для паспорту, квитків, грошей, карт – щоб усе своє завжди з собою.

 

Щоб поспати
Надувна подушка і маска для сну – маст хев, як кажуть у нас в Україні) В онлайн-магазинах безліч стандартних (1), а ми надибали «покращені моделі» за ту ж ціну. На Бери-Дари – подушка-шарф Ostrich Pillow Light (2), в ній можна навіть стоячи спати, можна скрутити як завгодно, можна прати. На Беруши – подушка з підголовником (3) і подушка з боковою підтримкою (4). Перша правильно фіксує голову, друга – розслабляє шию, обидві легко надуваються і складаються в маленький конверт.

 

Там же побачили дві незвичні маски. Одна з «ефектом памяті» (5): вона «запам»ятовує», тобто приймає, форму обличчя, як пухкий пластилін, або цю форму можна виліпити власноруч. Ще в ній є «ямки» для очей – шоб вії не терлись, туш не розмазувалася. Ще є маска з бамбуковим вугіллям (6) – він у гранулах всередині і ніби дуже цілющий: шкіра дихає, очі відпочивають, темні кола щезають. Не дуже цей ефект помітили, якщо відверто, але спали міцно: є «носик», резинки на вуха і навколо голови – не сповзли.

 

Щоб не скучати
Раптом вам, як і нам, набридло в дорозі гортати бортовий журнал чи дивитись останній сезон «Гри престолів» – знайшли прикольні кишенькові головоломки (1) на Штуки. Одна так і називається «У літак». Лише 59 гривень і ви будете ламати собі голову весь політ – ми зламали. Ше знайшли флягу «Помада» (2) на Бери-Дари – ну, може розслабитися, зняти страх перед польотом чи просто для настрою, як раз на 125 мл. Там же є міні-офіс "Seattle” 7-8" (3) для мандруючих трудоголіків: органайзер під планшет, щоденник, ручки, навіть степлер. Заодно підставка.

Новини партнерів

?