Зібрали понад 30 ідей для коханих-мам-свекрунь-тата-брата-подруг і навіть з чим іти в гості.

Не знаємо, як для вас, а для нас Новий рік – це не день народження, не потребує дорогих парфумів чи золотого ланцюжка у подарунок. Якщо, звісно, ми цього не вимагаємо Це швидше свято символічних подарунків – виявів уваги, турботи і навіть гумору. Від цього й відштовхувалися.

Чоловіку своєї мрії
Бачили (тільки не морщіть носик і не смійтеся) прикольні сети з тридцяти шкарпеток на місяць у красивій шкатулці – ледь не купили. Відклали на потім – вручимо просто так, не як у подарунок. Але ідея за потреби чудова. Так само як і два в одному «бритва-кредитка», бізнес-органайзер для відряджень, рюкзак на сто відділень, шкіряний пасок Jack Daniels. З опитувань серед самих чоловіків першість отримали фляга і складний стаканчик «План Б» і… свічка з ароматом віскі. Все є у Truman, Zapas, Бери-Дари, Uhtishka, Carzor.

 

 

Для дорослих дівчат
Знайшли цікаві замінники традиційним помадам-шаликам-косметичкам. Замість декоративної косметики – повний набір засобів для тіла G&H, це нова лінія від Amway, має три колекції для різних потреб шкіри G&H NOURISH+™, G&H REFRESH+™ и G&H PROTECT+™. Там і креми, і гелі, і чудові мила – сподобається і сестрі, і мамі. Оцінять подружки набір-сумочку косметичних пензликів ARTISTRY™ (в ній аж 6, є з ворсу поні), кишеньку-органайзер Klatch для автомобілісток чи гламурну ключницю з міні-ліхариком і USB. Самі посміхнулися, а значить, і наші дівчата теж, коли побачать і отримають органайзер для прикрас, флягу у вигляді помади, термос My Bottle, маску для сну «Киця спить» і гедоністичний піднос для ванни – відігріватися, читати і пити вино. Можна додати ще й «пончики для ванни». Або «замінник вечерь» «Формула 1» від Herbalife: готовий до вживання вечірній комплекс макро- і мікроелементів, фітонутрієнтів і клітковини.

 

Рідним і вредним:)
Тобто всім, кого любимо. Просто перераховуємо «знахідки»: мамуням-свекруням – тапки-грілки, татам-свекрам – аромагрілки-підголовники в машину, братам-кумам – книга-сейф для заначок чи будильник-гантеля, сестрам-кумасям – подушка для обіймів або парасолю-антишторм. А родинам-гостинам можна подарувати тацю з креманками, копілку для винних корків чи торбинки для вина з кумедними надписами від maika.ua.

 

 

Не з пустими руками
Ходити в гості на свята доведеться навіть «домосєдам» – до родичів, друзів, кумів. Йти ні з чим негарно, і солодощі – безпрограшний варіант. Можна взяти класичний торт чи набір заварних – до речі, у «Київського БКК» новий дизайн упаковки, не дивуйтеся, коли купуватимете. Можна подарункові коробочки печива Cookietone concept bakery, набори меду «Мед Шмед», чи сети варення Cofiture. Або зовсім символічне: печиво з передбаченнями чи льодяники «Солодка доза».

Дівчата, попереду ціла субота – маємо встигнути купити)